• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Noble Bank Getin Holding Millennium PKO BP PZU Pekao

W pierwszej połowie piątkowej sesji na GPW indeks WIG20 rośnie o 0,62%. Indeks szerokiego rynku WIG zyskuje 0,59%.

Największy polski bank PKO BP dzisiaj jest notowany na plusie o 0,84%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 38,42 zł. Drugi największy bank Pekao znajduje się natomiast po czerwonej stronie rynku, tracąc 0,96%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 103,35 zł.

Bank Millennium dzisiaj zyskuje 0,45%. W tej chwili za akcje Millennium inwestorzy płacą 5,53 zł.

W trakcie dzisiejszej sesji na spółkach z grupy Leszka Czarneckiego panują mieszane nastroje. Idea Bank jest dzisiaj notowany na symbolicznym minusie o 0,19%. Getin Holding natomiast zyskuje 1,33%. Kurs akcji Getin Noble Bank znalazł się na minusie o 4,91%. Wczoraj bank przedstawił wyniki finansowe za III kwartał 2019 r.

Czytaj także: Getin Noble Bank z wynikami finansowymi za III kwartał 2019 r. Strata netto wyniosła 100 mln zł

21 listopada Getin Noble Bank przedstawił wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. Uwzględniają one rezerwę na zwroty prowizji przy wcześniejszych spłatach kredytów.   21 listopada w godzinach wieczornych Getin Noble Bank opublikował wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. W trzecim kwartale wyni.. Czytaj
Getin Noble Bank z wynikami finansowymi za III kwartał 2019 r. Strata netto wyniosła 100 mln zł

W pierwszej połowie piątkowej sesji na GPW kurs akcji PZU znajduje się na symbolicznym plusie, zyskując 0,19%. W tym momencie za akcje spółki ubezpieczeniowej inwestorzy płacą 37,86 zł.

Mocno zyskuje dzisiaj spółka energetyczna Tauron. Obecnie cena akcji spółki wynosi 1,755 zł, co stanowi wzrost o 2,87%.

Kurs akcji JSW też dzisiaj rośnie o 2,87%. W tej chwili za akcje JSW inwestorzy płacą 21,48 zł. Wczoraj spółka opublikował wyniki finansowe za III kwartał 2019 r.

Czytaj także: JSW publikuje wyniki - zysk netto o ponad połowę niższy, ale i tak jest lepiej od oczekiwań

Jastrzębska Spółka Węglowa tuż po zakończeniu sesji w czwartek 21 listopada opublikowała wyniki finansowe za trzeci kwartał 2019 r. Okazały się one zauważalnie lepsze od rynkowych oczekiwań, jednak - zgodnie z prognozami - znacznie gorsze niż rok temu. Skonsolidowany zysk netto JSW okazał się niższy.. Czytaj
JSW publikuje wyniki - zysk netto o ponad połowę niższy, ale i tak jest lepiej od oczekiwań

Spółka PGNiG jest dzisiaj notowana na niewielkim plusie, zyskując 0,3%. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 4,67 zł.

Wczoraj znana spółka z branży gier CD Projekt opublikowała wyniki finansowe. Obecnie cena akcji spółki wynosi 268,5 zł, co stanowi wzrost o 1,86%.

Czytaj także: CD Projekt z wynikami lepszymi od oczekiwań - kurs blisko historycznych szczytów

Czołowa spółka gamingowa na GPW, jaką jest CD Projekt, opublikowała wyniki finansowe za trzeci kwartał 2019 r. Mimo, że zysk netto był niższy niż rok temu temu, to spółka i tak osiągnęła wyniki wyższe od oczekiwań. Na otwarciu piątkowej sesji nie dało to jednak paliwa do dalszych wzrostów, znajdując.. Czytaj
CD Projekt z wynikami lepszymi od oczekiwań - kurs blisko historycznych szczytów


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk