• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Millennium PZU Pekao PKO BP

W trakcie czwartkowej sesji na GPW indeks WIG20 zyskuje 0,15%. Indeks szerokiego rynku WIG jest notowany na lekkim plusie o 0,08%.

Wśród najmocniej rosnących spółek znajduje się Alior Bank. W tym momencie za akcje banku inwestorzy płacą 30,26 zł, co stanowi wzrost o 3,63%.

Mocno zyskuje dzisiaj także JSW. Cena akcji spółki w tej chwili wynosi 20,56 zł, co stanowi wzrost o 2,95%.

Największy polski bank PKO BP jest dzisiaj notowany na symbolicznym minusie o 0,1% . Obecnie za akcje banku inwestorzy płacą 39,17 zł.

Po wczorajszych spadkach kurs akcji banku Pekao dzisiaj rośnie o 1,46%. W tym momencie cena akcji banku wynosi 104 zł.

Na czwartkowej sesji Idea Bank jest notowany na minusie. Obecnie za akcje banku inwestorzy płacą 2,96 zł, co stanowi spadek o 0,84%. Po czerwonej stronie rynku znalazł się także Getin Holding, tracąc 0,7%.

Na minusie znajduje się obecnie także kurs akcji Banku Millennium. W tym momencie za akcje Millennium inwestorzy płacą 5,96 zł, co stanowi spadek o 0,42%.

Spółka PGNiG przed sesją przedstawiła wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. Chociaż były znacznie słabsze niż przed rokiem, nie stanowiły zaskoczenia dla rynku. Spółka spodziewa się, że kolejny kwartał będzie lepszy. Kurs akcji PGNiG utrzymuje się na lekkim plusie, zyskując 0,29%. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 4,91 zł.

Czytaj także: PGNiG z wynikami finansowymi za III kwartał 2019 r. Kurs akcji spółki lekko zyskuje

14 listopada spółka PGNiG przedstawiła wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. Były one zgodne z wcześniejszymi szacunkami spółki.   14 listopada przed sesją na GPW spółka PGNiG opublikowała wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. W trzecim kwartale skonsolidowane przychody wyniosły 7,03 mld zł w.. Czytaj
PGNiG z wynikami finansowymi za III kwartał 2019 r. Kurs akcji spółki lekko zyskuje

Przed sesją swe wyniki za III kwartał przedstawił także największy polski ubezpieczyciel PZU. Stanowiły one pozytywne zaskoczenie dla rynku. W tym momencie cena akcji PZU wynosi 38,71 zł, co stanowi wzrost o 1,87%.

Czytaj także: PZU zyskuje, mimo niższego zysku w trzecim kwartale

Powszechny Zakład Ubezpieczeń w czwartek 14 listopada opublikował wyniki finansowe za trzeci kwartał 2019 r. Czołowy polski ubezpieczyciel osiągnął zauważalnie niższy zysk, który jednak okazał się wyższy niż zakładały to rynkowe prognozy. Może być to przyczyna stosunkowo optymistycznej reakcji akcjo.. Czytaj
PZU zyskuje, mimo niższego zysku w trzecim kwartale


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk