• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Millennium PZU PKO BP Pekao

Ostatnią w tym tygodniu sesję na GPW indeks WIG20 rozpoczął na minusie, po czym zaczął wspinać się w górę. W tym momencie już wyszedł lekko nad kreskę o 0,08%. Indeks szerokiego rynku WIG znajduje się na symbolicznym plusie o 0,01%.

W pierwszej połowie piątkowej sesji największy polski bank PKO BP zyskuje 1,26%. W tym momencie za akcje banku inwestorzy płacą 35,32 zł. Drugi największy bank Pekao też jest notowany na solidnym plusie. W tej chwili cena akcji Pekao wynosi 104 zł, co stanowi wzrost o 1,27%.

Kurs akcji Santander Bank Polska rośnie dzisiaj o 1,59%. Obecnie za akcje banku inwestorzy płacą 306,40 zł. mBank jest notowany na plusie o 0,51%. Wśród największych banków po czerwonej stronie rynku znalazł się Alior Bank, tracąc 0,29%.

Bank Millennium zyskuje 0,57%. W tym  momencie za akcje Millennium inwestorzy płacą 6,17 zł.

Na akcjach spółek należących do grupy Leszka Czarneckiego dzisiaj panują mieszane nastroje. Idea Bank traci 0,84%. Kurs akcji Getin Holding natomiast znajduje się na plusie o 0,89%, a Getin Noble Banku o 1,30%.

Największy polski ubezpieczyciel PZU jest dzisiaj notowany na solidnym plusie. W tej chwili za akcje PZU inwestorzy płacą 41,65 zł, co stanowi wzrost o 1,71%.

Kurs akcji KGHM rośnie o 1,21%. Obecnie cena akcji spółki wynosi 100,70 zł.

Spółka PGNiG jest notowana na lekkim plusie o 0,23%. W tym momencie za akcje PGNiG inwestorzy płacą 4,28 zł.

JSW znajduje się dzisiaj po czerwonej stronie rynku, tracąc 0,61%. W tej chwili cena akcji spółki wynosi 22,96 zł.

Po porannym mocnym spadku CD Projekt powoli odrabia straty. W tym momencie kurs akcji spółki znajduje się na minusie o 8,5%.

Czytaj także: CD Projekt mocno spada! Co się dzieje?

Znana spółka z branży gier poinformowała o przesunięciu terminu premiery mocno wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077. Informacja ta spowodowała dramatyczną reakcję rynku.   16 stycznia po sesji na GPW znana spółka z branży gier CD Projekt w swym komunikacie poinformowała, że zarząd podjął decyzję o prze.. Czytaj
CD Projekt mocno spada! Co się dzieje?


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk