• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin PZU Santander Millennium PKO BP Pekao

W pierwszej połowie piątkowej sesji na GPW indeks WIG20 rośnie o 0,73%. Indeks szerokiego rynku WIG zyskuje 0,5%.

Największy polski bank PKO BP jest dzisiaj notowany na symbolicznym  plusie o 0,17%. Cena akcji banku w tym momencie wynosi 34,45 zł.  Kurs akcji drugiego największego banku Pekao natomiast znajduje się na niewielkim minusie o 0,22%. Obecnie za akcje Pekao inwestorzy płacą 98,34 zł.

Santander Bank Polska kontynuuje wczorajszy mocny wzrost, zyskując 3,03%. W tej chwili cena akcji banku wynosi 298,80 zł.

Bank Millennium zyskuje dzisiaj 1,05%. W tym momencie za akcje Millennium inwestorzy płacą 5,77 zł.

Pierwsza połowa piątkowej sesji nie przebiega zbyt ciekawie dla spółek z grupy Leszka Czarneckiego. Idea Bank jest notowany na poziomie wczorajszego zamknięcia, który wyniósł 2,485 zł. Kurs akcji Getin Holding znajduje się na symbolicznym plusie o 0,22%. W tym momencie cena akcji Getin Holding wynosi 1,808 zł. Kurs akcji Getin Noble Banku znajduje się na poziomie poprzedniego zamknięcia, wynoszącym 0,30 zł.

Na dzisiejszej sesji największy polski ubezpieczyciel PZU zyskuje symboliczne 0,13%. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 38,65 zł.

Jastrzębska Spółka Węglowa znajduje się dzisiaj po zielonej stronie rynku, zyskując 0,58%. Obecnie cena akcji JSW wynosi 20,88 zł.

Spółka PGNiG jest notowana na symbolicznym plusie o 0,05%.W tej chwili za akcje PGNiG inwestorzy płacą 4,17 zł.

Największe spółki energetyczne dzisiaj tracą. W tym momencie cena akcji PGE wynosi 7,998 zł, co stanowi spadek o 2,46%. Tauron traci 2,15%. Obecnie za akcje spółki inwestorzy płacą 1,59 zł.

 

Jeśli myślisz o rozpoczeciu przygody z rynkami, koniecznie zapoznaj się z naszym kursem analizy technicznej! W tym odcinku dowiesz się, co kryje się w wykresie liniowym:


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk