• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Millennium PZU PKO BP Pekao

W pierwszej połowie środowej sesji na GPW indeks WIG20 znajduje się na niewielkim minusie, tracąc 0,15%. Indeks szerokiego rynku WIG zyskuje symboliczne 0,02%.

W pierwszej połowie dzisiejszej sesji większość warszawskich blue chipów znajduje się na minusie. W tej chwili po zielonej stronie rynku znajduje się jedynie 5 spółek należących do indeksu WIG20. Wśród nich najmocniej zyskuje Alior Bank. W tym momencie cena akcji banku wynosi 30,82 zł, co stanowi wzrost o 2,19%.

Największy polski bank PKO BP jest dzisiaj notowany na niewielkim minusie o 0,18%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 37,88 zł. Drugi największy bank Pekao dzisiaj lekko traci o 0,24%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 103,60 zł.

Po wczorajszym mocnym wzroście, w trakcie dzisiejszej sesji kurs akcji JSW lekko zniżkuje o 0,38%. W tej chwili za akcje spółki inwestorzy płacą 20,92 zł.

Spółka PGNiG też jest dzisiaj notowana na niewielkim minusie, tracąc 0,34%. Obecnie cena akcji PGNiG wynosi 4,75 zł.

Po czerwonej stronie rynku znajduje się też dzisiaj PZU. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 38,52 zł, co stanowi spadek o 0,64%.

W pierwszej połowie środowej sesji zyskuje Bank Millennium. Obecnie cena akcji banku wynosi 5,805 zł, co stanowi wzrost o 0,96%.

Wśród spółek z grupy Leszka Czarneckiego panują mieszane nastroje. Kurs akcji Idea Banku znajduje się na  minusie o 0,76%. Getin Holding natomiast zyskuje 0,67%. Getin Noble Bank traci 1,61%.

Czytaj także: Zarabianie na spadkach polskich blue chipów łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dziś debiutuje ETF na indeks WIG20Short

W środę 27 listopada na warszawskim parkiecie debiutuje trzeci już fundusz notowany na giełdzie od Beta Securities, tym razem na mało popularny indeks WIG20 Short, będący negatywem indeksu dwudziestu czołowych spółek z GPW.   Nowy ETF o nazwie BETA ETF WIG20Short pozwala na zajęcie krótkiej pozyc.. Czytaj
Zarabianie na spadkach polskich blue chipów łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dziś debiutuje ETF na indeks WIG20Short

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk