• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Getin Noble Bank Getin Holding Millennium PZU PKO BP Pekao

W pierwszej połowie środowej sesji na GPW indeks WIG20 traci 1,03%. Indeks szerokiego rynku WIG spada natomiast o 1,08%

Największy polski bank PKO BP znajduje się dzisiaj na lekkim minusie o 0,27%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 37,62 zł. Drugi największy polski bank Pekao też jest notowany na niewielkim minusie, tracąc 0,29%. W tej chwili cena akcji Pekao wynosi 103,30 zł.

Jastrzębska Spółka Węglowa również znajduje się dzisiaj po czerwonej stronie rynku. W tym momencie za akcje JSW inwestorzy płacą 20,48 zł, co stanowi spadek o 0,39%.

Spółka PGNiG dzisiaj też jest notowana na niewielkim minusie, tracąc 0,34%. Obecnie cena akcji PGNiG wynosi 4,74 zł.

W pierwszej połowie sesji kurs akcji PZU spada o 1,29%. W tym momencie za akcje spółki ubezpieczeniowej inwestorzy płacą 38,40 zł.

Bank Millennium traci dzisiaj 3,12%. Obecnie cena akcji Millennium wynosi 5,745 zł.

Po czerwonej stronie rynku znajduje się także Getin Holding, którego kurs akcji spada o 2%. Zyskują natomiast pozostałe spółki z grupy Leszka Czarneckiego. Idea Bank znajduje się na lekkim plusie o 0,35%. Getin Noble Bank zyskuje 2,64%.

Wśród warszawskich blue chipów najmocniej traci dzisiaj spółka Dino Polska. W tym momencie za akcje Dino inwestorzy płacą 137,40 zł, co stanowi spadek o 2,9%.

W trakcie dzisiejszej sesji na mocnym minusie znajduje się także KGHM, tracąc 2,75%. Obecnie cena akcji spółki wynosi 91,90 zł.

 

Jeśli myślisz nad rozpoczęciem swojej przygody z giełdą, koniecznie zapoznaj się z naszym kursem analizy technicznej! Jeden z nich znajdziesz tutaj:

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk