• Odbierz prezent
PGNiG JSW Idea Bank Millennium Getin PZU Pekao PKO BP

Pierwsza w tym tygodniu sesja na GPW upływa pod znakiem spadków. Indeks WIG20 w tym momencie traci 0,52%. Indeks szerokiego rynku WIG zniżkuje o 0,19%.

W pierwszej połowie poniedziałkowej sesji największy polski bank PKO BP zyskuje 1,19%. Obecnie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 36,56 zł.

Drugi największy bank Pekao natomiast traci dzisiaj 3,01%. Obecnie cena akcji banku wynosi 101,65 zł. W tym momencie Pekao jest liderem spadków wśród warszawskich blue chipów.

Czytaj także: Ogromna zmiana w Banku Pekao!

29 listopada poinformowano o rezygnacji dotychczasowego prezesa Banku Pekao i powołaniu jego następcy. Co wiadomo o nowym prezesie banku?   29 listopada po sesji na GPW Bank Pekao SA poinformował, że w tym dniu dotychczasowy prezes banku – Michał Krupiński złożył rezygnację ze swej funkcji. W rezy.. Czytaj
Ogromna zmiana w Banku Pekao!

Bank Millennium rozpoczął dzisiejsze notowania nad kreską, zyskując ponad 1%. W kolejnych godzinach handlu kurs akcji banku osunął się jednak w dół. Obecnie cena akcji Millennium znajduje się na poziomie poprzedniego zamknięcia, który wyniósł 5,52 zł.

Na spółkach z grupy Leszka Czarneckiego dzisiaj panują mieszane nastroje. Idea Bank jest notowany na poziomie poprzedniego zamknięcia, wynoszącym 2,59 zł. Getin Holding traci 0,54%. Po zielonej stronie rynku znalazł się natomiast Getin Noble Bank, zyskując 0,98%.

Na poniedziałkowej sesji największy polski ubezpieczyciel PZU traci 1,55%. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 38,10 zł.

Na początku dzisiejszej sesji kurs akcji JSW zyskiwał ponad 2%. W kolejnych godzinach handlu jednak osunął się w dół. W tym momencie spółka jest notowana na niewielkim minusie, tracąc 0,38%. Obecnie cena akcji JSW wynosi 20,78 zł.

Spółka PGNiG traci dzisiaj 1,21%. Obecnie za akcje spółki inwestorzy płacą 4,56 zł.

Dużo dzieje się wśród spółek z branży gier. Po przedstawionych wcześniej wynikach kwartalnych spółka PlayWay zyskuje ponad 9%. 

Na drugim biegunie znajduje się kurs akcji spółki T-Bull, która obecnie traci 9,7% po publikacji wyników finansowych za III kwartał 2019 r.

Czytaj także: T-Bull z wynikami kwartalnymi. Kurs akcji spółki mocno reaguje

29 listopada spółka T-Bull przedstawiła wyniki kwartalne. Okazały się one słabsze niż przed rokiem.   29 listopada przed północą spółka z branży gier T-Bull opublikowała wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. W trzecim kwartale spółka osiągnęła przychody na poziomie 1,47 mln zł wobec 1,82 mln z.. Czytaj
T-Bull z wynikami kwartalnymi. Kurs akcji spółki mocno reaguje


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk