• Odbierz prezent
PGNiG i JSW na czerwono. Idea Bank i Getin tracą. Millennium zyskuje. PZU, PKO BP i Pekao na lekkim plusie

Środową sesję na GPW indeks WIG20 rozpoczął na plusie, jednak już po pierwszej godzinie handlu osunął się lekko pod kreskę. W tym momencie znajduje się na symbolicznym plusie o 0,06%. Indeks szerokiego rynku WIG też w tej chwili oscyluje wokół poziomu wczorajszego zamknięcia.

W pierwszej połowie sesji bank PKO BP jest notowany na lekkim plusie, zyskując 0,17%. W tym momencie za akcje PKO BP inwestorzy płacą 35,04 zł. Drugi największy bank Pekao zyskuje 0,10%. Obecnie cena akcji Pekao wynosi 101 zł.

Santander Bank Polska też znajduje się dzisiaj po zielonej stronie rynku, zyskując 0,55%. W tej chwili za akcje banku inwestorzy płacą 291,40 zł.

Alior Bank natomiast jest dzisiaj notowany na niewielkim minusie, tracąc 0,29%. Obecnie cena akcji banku wynosi 27,46 zł. mBank traci 1,08%. W tym momencie za akcje mBanku inwestorzy płacą 383 zł.

Bank Millennium zyskuje 0,94%. Obecnie cena akcji Millennium wynosi 5,93 zł.

Spółki z grupy Leszka Czarneckiego znajdują się dzisiaj po czerwonej stronie rynku. Idea Bank traci 1,69%, a Getin Holding 0,66%. Getin Noble Bank jest natomiast notowany na poziomie wczorajszego zamknięcia, który wyniósł 0,33 zł.

Największy polski ubezpieczyciel PZU zyskuje dzisiaj 0,48%. W tym momencie za akcje PZU inwestorzy płacą 41,50 zł.

Spółka PGNiG traci 2,30%. Obecnie cena akcji PGNiG wynosi 3,986 zł. Kurs akcji spółki znajduje się na najniższym poziomie od 2015 r.

FXMAG akcje pgnig i jsw na czerwono. idea bank i getin tracą. millennium zyskuje. pzu, pko bp i pekao na lekkim plusie pgnig akcje pgnig jsw akcje jsw idea bank akcje idea bank getin akcje getin getin holding getin noble pzu bank millennium millennium pko bp akcje pko bp pekao akcje pekao gpw 1

 

JSW znajduje się w tej chwili na niewielkim minusie o 0,19%. Obecnie cena akcji JSW wynosi 21,10 zł.

KGHM też jest dzisiaj notowany na lekkim minusie, tracąc 0,16%. W tym momencie za akcje spółki inwestorzy płacą 97,60 zł.

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk