• Odbierz prezent
Pepco oraz Dino. Co się dziś działo na rynku akcji?
fot. freepik.com

Obydwie ze spółek są to podmioty notowane na warszawskiej giełdzie na rynku podstawowym, wchodzą one w skład indeksu WIG20. Przyglądniemy się dziś wyżej wymienionym: sprawdzimy historię spółek, najważniejsze informacje, podstawowe dane oraz dzisiejszej i archiwalne notowania. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z treścią materiału. 

 

Spółka Dino: opis, historia, notowania, podsumowanie sesji

Dino jest to jednak z polskich spółek, zajmująca się prowadzeniem sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Początki funkcjonowania spółki sięgają ubiegłego stulecia, a dokładnie roku 1999, siedziba mieści się w miejscowości Krotoszyn. Dino jest notowane w systemie notowań ciągłych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od kwietnia 2017 roku, wchodzi też w skład warszawskiego indeksu WIG20. Sieć sklepów została utworzona przez Tomasza Biernackiego, który jest obecnie właścicielem większości akcji spółki. Dino - notowania, kurs akcji

Poniżej zamieszczona została tabela, w której możesz odszukać takie dane jak: kurs otwarcia, teoretyczny kurs otwarcia, kurs zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę oraz zmianę procentową kursu na przestrzeni dnia dzisiejszego.

 

Nazwa spółki

Spółka Dino

Kurs otwarcia

292.1

Teoretyczny kurs otwarcia

297.4

Kurs zamknięcia

297.4

Najwyższy kurs

298.2

Najniższy kurs

291.4

Zmiana procentowa

0.74525

Kurs ostatniej transakcji

Dane i notowania Dino, po zakończeniu sesji.

 

 

Pepco - co musisz wiedzieć o spółce?

 

Pepco jest to europejska sieć sklepów, oferująca odzież oraz inne produkty użytku codziennego. Firma została utworzona w roku 1999, jako oddział Brown&Jackson. Od 2021 roku Pepco jest notowane na warszawskiej giełdzie w systemie notowań ciągłych, wchodzi też w skład warszawskiego indeksu WIG20. 

 

Akcje Pepco

 

Poniższa tabelka prezentuje notowania spółki Pepco z dnia dzisiejszego.

 

Nazwa spółki

Spółka Pepco

Kurs otwarcia

35.32

Teoretyczny kurs otwarcia

36

Kurs zamknięcia

36

Najwyższy kurs

36.3

Najniższy kurs

34.54

Zmiana procentowa

-0.11098

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań Pepco.


Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk