• Odbierz prezent
Pełna wersja przygodowej produkcji When I Was Young od Art Games Studio za miesiąc w wersji na PC

10 lipca na platformie Steam zadebiutuje pełna wersja gry When I Was Young z portfolio wydawniczego Art Games Studio. Od 10 stycznia br. tytuł jest dostępny w sprzedaży w trybie wczesnego dostępu. Producentem When I Was Young jest spółka WallRus Group. Opowieść osadzona jest w realiach wojny w Wietnamie.

- When I Was Young to stylowa i pełna wyzwań gra akcji 2D osadzona podczas wojny w Wietnamie. Cieszymy się, że już za miesiąc, 10 lipca, będziemy mieli możliwość zaprezentować jej pełną wersję. W trybie tzw. wczesnego dostępu zespół na bieżąco analizował wszystkie informacje zwrotne od graczy, odpowiadał na pytania i pracował nad udoskonaleniem produkcji, co też ukierunkowało nas przy tworzeniu jej pełnej wersji – mówi Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

Fabuła When I Was Young osadzona jest w atmosferze lat 60-tych. Akcja toczy się podczas trwającej wówczas wojny w Wietnamie. Gracz wciela się w Amerykanina poszukującego swojego zaginionego brata. Po drodze musi jednak zmagać się z licznymi niebezpieczeństwami i ryzykownymi sytuacjami. Cenę gry ustalono na 11,99 USD.

Studio zapowiada, że finalna wersja tytułu When I Was Young będzie miała więcej poziomów niż w tzw. early accessie. Tytuł ma wyróżniać m.in. intrygująca fabuła, stylowa grafika pixel art i oryginalna ścieżka dźwiękowa. Również w tym roku planowana jest premiera gry w wersji na Nintendo Switch.

- Jednym ze strategicznych celów naszej spółki jest rozszerzanie portfolio własnych gier w zakresie działalności produkcyjnej i wydawniczej. When I Was Young to jeden z kilku projektów, nad którymi pracujemy obecnie. Recenzje na platformie Steam w odniesieniu do premiery projektu w formule wczesnego dostępu są dla nas satysfakcjonujące. Mamy nadzieję, że wydanie finalnej wersji przełoży się na dalszy wzrost liczby sprzedawanych egzemplarzy – podsumowuje prezes Art Games Studio.

O Art Games Studio:

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się
w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry jak: Earthworms, Escape Doodland, Bad Dream: Fever, Unlucky 7, When I Was Young (early access), Climbros, Pooplers, The Bullet: Time of Revenge.

Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk