• Odbierz prezent
Paweł Lasiuk nowym rzecznikiem prasowym GPW
  • Paweł Lasiuk objął stanowisko rzecznika prasowego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Nowy rzecznik będzie odpowiadać za komunikację z mediami oraz działania z zakresu komunikacji korporacyjnej spółki

 

1 sierpnia 2018 r. Paweł Lasiuk został rzecznikiem prasowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Ze spółką związany jest od roku - przed objęciem obecnego stanowiska był członkiem Zespołu Prasowego GPW.

Czytaj także: Bananowa giełda – Czym GPW zasłużyła sobie na takie miano?

Od kilku lat na GPW można zauważyć, że zmniejszyła się liczba inwestorów indywidualnych. Młodzi ludzie nie są zainteresowani giełdą i szukają bardziej atrakcyjnych alternatyw. Pozostali inwestorzy czują się natomiast coraz bardziej rozczarowani i tracą zaufanie do tego rynku. GPW często jest nazywan.. Czytaj
Bananowa giełda – Czym GPW zasłużyła sobie na takie miano?


W latach 2016-2017, Lasiuk pracował w dziale korporacyjnym jednej z największych agencji PR w Polsce, Grayling Poland, współpracując m.in. z AIG, Innova Capital czy Owens-Illinois. Wcześniej, jako konsultant MSLGROUP, doradzał bankom i spółkom z sektora finansowego przy budowaniu długoterminowych strategii komunikacji, realizując projekty m.in. dla Eurobanku, Banku Millennium czy Biura Informacji Kredytowej. Zajmował się także pracą dziennikarską.
 

Jest doktorantem na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Największa giełda regionu Europy Środkowej i Wschodniej i organizuje obrót na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków kapitałowych w Europie. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk