• Sklep
  • Odbierz prezent
Patryk Krupiński o piramidach finansowych, upadku kopalni kryptowalut i polskiej scenie traderskiej

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Patrykiem Krupińskim, którego udzielił po opuszczeniu zeszłotygodniowej debaty Trading Jam. Nasz rozmówca, przez wielu postrzegany jako persona non grata polskiej sceny tradingowej, jest założycielem Exp Asset, będącego kontrowersyjnym modelem inwestycyjnym, oskarżanym m.in. przez Fundację Trading Jam o prowadzenie działalności w formie piramidy finansowej. Patryk Krupiński w wywiadzie opowiada m.in. o upadku kopalni kryptowalut prowadzonej przez Polskie Górnictwo Cyfrowe, odpowiada na zarzuty stworzenia piramidy finansowej, a także wymienia bolączki polskiej sceny tradingowej i przedstawia jej własną wizję.

 

FXMAG jest wolnym i niezależnym medium, dającym możliwość wypowiedzenia się różnorodnym uczestnikom rynków finansowych.

Nie oznacza to jednak, że redakcja popiera lub promuje osobiste opinie swoich rozmówców.

 

Pytania, na które odpowiada Patryk Krupiński:

  • Co skłoniło Cię do tego, aby przyjść na debatę Trading Jam, skoro mogłeś podejrzewać, że nie będziesz na niej mile widziany?
  • Czy EXP Asset, czyli biznes który założyłeś, to piramida finansowa?
  • Byłeś jednym z inwestorów, posiadającym koparki kryptowalut w upadłym już Polskim Górnictwie Cyfrowym. Jak udało się wyjść z tej sytuacji?
  • W co teraz inwestujesz? Na jakich rynkach jesteś aktywny jako trader?
  • Jakie są wg Ciebie największe problemy polskiej sceny traderskiej?

Czytaj także: Szwajcar FX - pierwszy wywiad z profesjonalnym traderem

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszego wywiadu z Pawłem „Szwajcarem” - dotychczas pozostającym anonimowym traderem na rynku Forex i kryptowalut, znanym ze swoich świetnych wyników i bezkompromisowego podejścia do rynku. „Szwajcar” od wielu lat popularyzuje strategię inwestycyjną polegającą .. Czytaj
Szwajcar FX - pierwszy wywiad z profesjonalnym traderem

 


Dariusz Dziduch

Project Manager FXMAG, prowadzący program satyryczno-edukacyjny "O kryptowalutach". Nietuzinkowy promotor technologii blockchain oraz walut cyfrowych. Zainteresowania rynkowe łączy z wiedzą z zakresu psychologii inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk