• Odbierz prezent
Passus podpisał umowę o wartości blisko 12,5 mln zł z podmiotem należącym do Skarbu Państwa

Passus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, podpisał umowę z podmiotem należącym do Skarbu Państwa. Kontrakt zakłada m.in. dostawę zintegrowanego oprogramowania do zarządzania komputerami i urządzeniami przenośnymi. Podstawową część zamówienia, o łącznej wartości 6,15 mln zł, Passus dostarczy do 24 grudnia br. Płatność nastąpi w ciągu 30 dni od zakończenia zlecenia.

Zmówienie zostało podzielone na część podstawową, o wartości 6,15 mln zł, oraz część opcjonalną, oszacowaną na kwotę 6,34 mln zł. Z kolei zamówienie podstawowe będzie składało się z dwóch etapów. Etap pierwszy o wartości 5,98 mln zł zakłada realizację części zamówienia do 26 listopada br. Z kolei etap drugi oszacowany na kwotę 172,2 tys. zrealizowany ma być do 24 grudnia br. W obu przypadkach płatność nastąpi w ciągu 30 dni.

- W ostatnich dniach podpisaliśmy umowy o łącznej wartości 26,5 mln zł. To jedne z największych kontraktów w historii naszej firmy. Chciałbym zauważyć, iż podobnie jak w latach ubiegłych największe kontrakty zawierane przez naszą firmę są w IV kwartale. – komentuje Tadeusz Dudek, Prezes Zarządu Passus.

W ramach zamówienia opcjonalnego podmiot zamawiający, należący do Skarbu Państwa przewiduje usługi asysty technicznej oraz dostarczenie licencji dla maksymalnie 30 tys. dodatkowych urządzeń wraz z rozszerzoną gwarancją. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie 36 miesięcy liczonych od daty dostarczenia licencji w zamówieniu podstawowym (protokołu odbioru licencji).

************

O Passus:

Passus to grupa kapitałowa, w skład której wchodzi Passus (APM/NPM, bezpieczeństwo IT), Chaos Gears (technologie cloudowe), AISecurity i WiseNet (cyberbezpieczeństwo, usługi doradztwa oraz profesjonalnego wsparcia 24/7). Unikalne kompetencje poszczególnych spółek pozwalają dostarczać klientom sprofilowany produkt spełniający najwyższe standardy. Passus i jego inżynierowie posiadają liczne certyfikat, w tym certyfikat bezpieczeństwa przemysłowego, które pozwalają realizować projekty dla służb mundurowych oraz strategicznych gałęzi przemysłu. Ponad to z usług grupy korzysta ponad 300 największych polskich firm i instytucji, w tym spółki paliwowe, banki i telekomy. Rozwiązania Passus pozwalają m.in. wcześnie wykryć i powiadomić o problemach związanych z wydajnością sieci i aplikacji oraz zagrożeniami z obszaru cyberbezpieczeństwa, nie doprowadzając do ich eskalacji, której konsekwencją byłyby przestoje, zatory i tym samym koszty finansowe i niefinansowe.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk