• Odbierz prezent
Papillon Media wybrało COMMFORT Public & Trade  Relations
fot. freepik.com

W kwietniu tego roku do grona klientów COMMFORT Public & Trade Relations dołączyła agencja Papillon Media, działająca w branży marketingu internetowego i reklamy. COMMFORT Public & Trade Relations odpowiada za kontakt z mediami, prowadzenie strategii komunikacji oraz biura prasowego klienta.

Koordynacją projektu zajmie się Katarzyna Dębicka, CEO firmy oraz Monika Chodak, specjalista ds. PR. Współpraca została zawarta w wyniku rekomendacji. Strony nie informują o pozostałych szczegółach współpracy.

Papillon Media zajmuje się tworzeniem skutecznego i nowoczesnego marketingu dla firm, który jednocześnie jest dostosowany do obecnych czasów. Zespół tworzą najzdolniejsi w kraju freelancerzy współpracujący ze sobą, a to przekłada się na wysoką jakość usług oraz najniższą na rynku cenę. Agencja oferuje swoim klientom m.in. kreatywny social media marketing oraz projektowanie i wdrażanie stron oraz sklepów internetowych. Siłą brandu jest indywidualne podejście do klienta oraz oferta „skrojona na miarę”, biorąca pod uwagę specyfikę danej marki.

Więcej o Papillon Media na https://papillonmedia.pl/ i Facebooku https://www.facebook.com/papillonmediapl/.

 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk