• Odbierz prezent
Oxygen SA z nową stroną internetową

Spółka Oxygen odświeża swój wizerunek. Po zeszłorocznej zmianie nazwy oraz logo, przyszła pora na nową stronę internetową. Modernizacja i ujednolicenie to znaki zmian, jakie zaszły w Grupie Kapitałowej.

Nowa strona internetowa widnieje pod adresem https://oxygen.com.pl/ od początku sierpnia 2021 roku. Zmieniony wygląd oraz dodane nowe funkcje i elementy wpisują się w odświeżony wizerunek Oxygen. Na nowej stronie znajdują się informacje o wszystkich spółkach Grupy Kapitałowej, komunikaty prasowe czy opublikowane przez media artykuły dotyczące spółek. Dodatkowo udoskonalona została zakładka relacji inwestorskich, w której zamieszczone są m.in. informacje o Walnych Zgromadzeniach, raporty bieżące czy struktura akcjonariatu. Jedną z zupełnie nowych funkcji strony jest formularz zapisu do newslettera, dzięki któremu wszyscy zainteresowani będą mogli otrzymywać aktualne informacje z życia spółki.

- To najwyższy czas, aby internetowa witryna Oxygen SA odzwierciedlała to, jacy jesteśmy i czym się zajmujemy. Stawiamy na gaming, rozwój i nowoczesność - nowa strona właśnie to pokazuje. Włożyliśmy w nią dużo pracy i mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim stałym oraz nowym użytkownikom - mówi Edward Mężyk, Prezes Zarządu Oxygen SA.

W notowanej na NewConnect spółce już w ubiegłym roku zaszły radykalne zmiany, które zapoczątkowało pojawienie się nowych inwestorów oraz zmiana Prezesa Zarządu. W czerwcu 2020 r. zmieniła się nazwa spółki (z Premium Fund SA), a w sierpniu przeniesiono siedzibę z Krakowa do Wrocławia.

Naturalnym następstwem zachodzących zmian było także nowe logo spółki, które składa się z liter OX ułożonych w kształt woła. Dobór zwierzęcia nie był przypadkowy - pierwsze dwie litery nowej nazwy spółki po angielsku oznaczają właśnie „wół”. Kształt nawiązujący do tego silnego stworzenia zilustrowany jest na tle tarczy. Zastosowanie właśnie tych symboli oddawać ma wartości Oxygen SA - siłę, odwagę, ciężką pracę i zaufanie. Grupa Kapitałowa stawia także na jednolitą kolorystykę wszystkich swoich spółek, dlatego nowy logotyp pozostaje w czarno-żółtych barwach.

Oxygen SA to polska spółka działająca w sektorze gamingowym, do której należą zarówno wrocławska spółka Mousetrap Games, jak i HyperCat (dawniej Glass Cannon Games). Spółka notowana jest na giełdzie NewConnect. Grupa Kapitałowa Oxygen skupia się na produkcji i działalności wydawniczej na rynku gier mobilnych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji z gatunków mid-core, casual i hyper-casual. Spółka wspierana jest przez znaczące podmioty z branży, jakie jak The Knights of Unity czy CSHARK.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk