• Sklep
  • Odbierz prezent
Oświadczenie Komisji Nadzoru Finansowego (KNF)
Z artykułu dowiesz się:

- Jakie jest stanowisko KNF w sprawie prezydenckiego projektu ustawy frankowej

Komisja Nadzoru Finansowego wydała oświadczenie, dotyczące informacji zawartych w artykule Pulsu biznesu o prezydenckim projekcie ustawy frankowej.

 

Artykuł o prezydenckim projekcie ustawy

Puls Biznesu opublikował artykuł "Frankowa kwadratura koła", w którym mowa jest o zastrzeżeniach banków, nadzoru oraz NBP, dotyczących wad w prezydenckim projekcie ustawy frankowej.

 

Dementi ze strony KNF

Komisja Nadzoru Finansowego wydała, w odpowiedzi na ten artykuł oświadczenie

"Oświadczenie KNF w sprawie informacji zawartych w opublikowanym przez „Puls Biznesu” artykule „Frankowa kwadratura koła”

 

KNF oświadcza, że informacje zawarte w opublikowanym w środę przez „Puls Biznesu” artykule „Frankowa kwadratura koła”, oparte na nieoficjalnym źródle, według którego „Prezydencki projekt ustawy frankowej zawiera poważne wady, które niepokoją KNF”, są nieprawdziwe. W mocy pozostaje stanowisko KNF opublikowane 2 sierpnia 2017 r." - brzmi oświadczenie.

 

O oficjalnym stanowisku KNF wobec prezydenckiego projektu ustawy pisaliśmy na początku sierpnia.

 

(źródło grafiki głównej: pixabay.com)


FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk