• Odbierz prezent
Overbalance od A do Z- skuteczna metoda, którą nareszcie zrozumiesz

Overbalance to jedna z metod, która jest mocno promowana przez osoby chwalące się na rynku spektakularnymi zyskami. Czy to oznacza, że jest ona najlepszą strategią inwestycyjną? Oczywiście ciężko jest to ocenić, jednak niewątpliwie jest ona wiarygodna, ponieważ jeżeli jest poprawnie stosowana, wtedy każdy powinien widzieć na wykresie dokładnie to samo. Nie można tego powiedzieć na przykład o liczeniu fal Elliotta, czy wielu innych metodologiach. Dodatkowym atutem Overbalance jest jasno określone miejsce wejścia w pozycję oraz oczekiwany target, dzięki czemu jesteśmy w stanie całkowicie zautomatyzować proces decyzyjny. Jest to do Ciebie interesujące? Jeśli tak, nie może Cię zabraknąć w środę, 13 października, o godzinie 20:00. Wirtualne spotkanie będzie jak zwykle całkowicie bezpłatne, dzięki współpracy z brokerem Orbex.

Overbalance bez tajemnic

Overbalance to metoda, która przez wielu uważana jest za całkowicie obiektywną. Chodzi oczywiście o to, że każdy powinien widzieć na wykresie dokładnie to samo. Problem polega jednak na tym, iż przez wielu metoda ta jest całkowicie niezrozumiała. Jeżeli nie potrafisz rozszyfrować skąd się biorą na wykresie te prostokąty? Albo dlaczego mają one akurat taką wielkość, to wszystko stanie się całkowicie jasne po kolejnym webinarze. Overbalance jest warte zainteresowania i często bardzo skuteczne, dlatego gorąco zachęcam Cię do poznania tej metody.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Jak osiągnąć sukces na rynkach finansowych?

Nie owijając w bawełnę, trzeba uczciwie przyznać, że inwestowanie kapitału to trudne zadanie. Pomimo iż często doskonale przewidujemy zdarzenia rynkowe, to często nie potrafimy na tym zarobić. Jak może dochodzić do takiego absurdu? Chodzi oczywiście o obciążenie psychiczne. Ryzykowanie ciężko zarobionych pieniędzy wiąże się z gigantycznym stresem. Jak sobie z nim poradzić? Właśnie na to pytanie odpowiadają profesjonalni psychologowie, pracujący z zawodowymi traderami. Całość wraz z konkretnymi ćwiczeniami zamknięta jest w łatwo przyswajalny kurs Psychologia Inwestowania. Jeżeli jest to Twoja pięta Achillesa, nie możesz go przegapić.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk