• Odbierz prezent
Overbalance – metoda dzięki której przewidzisz punkty zwrotne na rynku. Darmowy webinar

Już w najbliższą środę, 18 listopada 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem spotkania będzie zagadnienie Overbalance i ruchów mierzonych na rynku.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Czy wiesz, że rynek często „zapamiętuje” wielkość ruchów i potem je powtarza? Chcesz poznać takie miejsca na wykresie, w których precyzyjnie zajmiesz pozycję?  Z webinaru dowiesz się, jak w prosty sposób wyznaczać poziomy o dużym prawdopodobieństwie sukcesu. Poznasz konkretną technikę wyznaczania miejsc na wykresie opartych o geometrię rynku. Nauczysz się odczytywać zachowanie rynku, by jak najwięcej z niego „wycisnąć”. Dowiesz się, w jakiej sytuacji nie powinno Cię być już w pozycji. Wszystko oparte na rzeczywistych przykładach najbardziej popularnych instrumentów.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś wykupić dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy o atrakcyjnej ofercie dostępu do nagrań, która dotyczy zakupu rocznej prenumeraty magazynu Inwestor, gdzie w gratisie nabywca otrzymuje dodatkowo dostęp do archiwum nagrań oraz ebook "Czy bezpieczne przystanie istnieją". Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na zakup prenumeraty pisma.

PRENUMERATA + DOSTĘP DO NAGRAŃ + EBOOK

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk