• Odbierz prezent
Overbalance- bądź o krok przed innymi. Poznaj 2 konkretne strategie inwestycyjne

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki na rynkach finansowych, albo poszukujesz pomysłów do zbudowania lub ulepszenia swojej strategii inwestycyjnej, to nie może Cię zabraknąć na kolejnym webinarze inwestycyjnym. Już w najbliższą środę, 19 maja, o godzinie 20:00, porozmawiamy na temat Overbalance. Jest to jednak z najchętniej wykorzystywanych strategii inwestycyjnych, ponieważ w przeciwieństwie do większości metod, daje nam informacje o tym co może się wydarzyć, a nie obrazuje dane historyczne np. w postaci wskaźników analizy technicznej. Zapis i udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny dzięki współpracy z partnerem Orbex.

W czym pomoże Overbalance ?

Początkujący inwestorzy bardzo często zadają dwa pytania: gdzie i kiedy? Gdzie, czyli w którym kierunku pójdzie kurs oraz kiedy, czyli jaki jest potencjalny termin zakończenia danego ruchu. Rozwiązaniem tych zagadek może się okazać metoda Overbalance, ponieważ dzięki niej jesteśmy w stanie określić zarówno prawdopodobny zasięg, jak i orientacyjny czas. Czy są to rynkowe czary mary, czy wartościowa strategia? Na to pytanie odpowiem już podczas webinaru. Jednak uchylając rąbek tajemnicy dodam, że bardzo wielu wybitnych traderów korzysta z metody Overbalance.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Umknęły Ci wcześniejsze webinary?

Jeżeli chcesz zdobyć potężną wiedzę na temat inwestowania, to specjalnie dla Ciebie nagrywamy wszystkie webinary edukacyjne. Jak dotąd było ich już ponad 100. Możesz otrzymać dostęp do pełnego archiwum, decydując się na zakup naszego największego produktu, czyli Akademii Inwestora. Jest to cykl 52 lekcji, w których zdobędziesz wiedzę niezbędną do inwestowania oraz korzystania z różnego rodzaju możliwości finansowych. Z kodem rabatowym MAJOWKA zrobisz zakupy w naszym sklepie z 30-procentową zniżką.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk