• Odbierz prezent
Outlaw Driver Simulator od T-Bull S.A. wchodzi w etap produkcji właściwej

Gra zapowiedziana przez rodzimego dewelopera T-Bull S.A w listopadzie 2020 - Outlaw Driver Simulator cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników na platformie Steam. Po zakończeniu fazy pre-produkcji oraz pre-marketingu, prace nad tym tytułem wchodzą w jeden z kluczowych etapów tj. do produkcji właściwej.

Spółka T-Bull swoją ofensywę na rynek PC rozpoczęła od publikacji kilku zapowiedzi, których rozbudowane karty można znaleźć na platformie Steam. Zapowiedziany w listopadzie 2020 roku Outlaw Driver Simulator to jeden z pierwszych tytułów na PC, o których zakomunikowała Spółka. Teraz w projekcie zakończyła się faza pre-produkcji oraz wstępnego badania popytu i T-Bull rozpoczyna fazę produkcji właściwej.

Świat, który zostanie przedstawiony w grze jest dobrze znany społeczności wcześniejszych gier T-Bull - Top Speed czy Top Speed 2. Będzie to jednak miasto z zupełnie do tej pory nieznanej perspektywy.

Nielegalne interesy i wyścigi wyjęte spod prawa

Outlaw Driver Simulator to gra pozwalająca wcielić się w rolę wyjętego spod prawa kierowcy. Dolnośląskie studio jako priorytetowe zadanie postawiło sobie faktyczne dopracowanie szczegółów związanych z mechaniką gry. Rozgrywka ma nie tylko skupiać się na aspekcie motoryzacyjnym i wyścigowym, ale również ekonomicznym i społecznym. Ważnym jej elementem będzie osiągnięcie prestiżowej pozycji w hierarchii przestępczej organizacji. Ta ma zaś bezpośredni wpływ na możliwości tuningu i rozbudowy samochodu, jakie będą dostępne podczas kolejnych wyzwań w wirtualnym świecie.

Rozpoczęcie etapu produkcji właściwej jednego z kilku zapowiedzianych przez nas symulatorów, to zdecydowanie dobry prognostyk na przyszłość. Outlaw Driver Simulator został bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników platformy Steam, dlatego wierzymy, że stworzymy dla naszych gier PC równie aktywną i liczną społeczność, jak wokół naszych gier mobilnych. - skomentował Damian Fijałkowski, współzałożyciel i Prezes Zarządu studia T-Bull.

Grę można dodawać do swojej „listy życzeń” pod tym adresem: https://store.steampowered.com/app/1455740/Outlaw_Driver_Simulator/

Tytuł jest w pełni produkowany i wydawany przez Spółkę T-Bull S.A.

T-Bull S.A. – Informacje o firmie

T-Bull S.A. To polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 550 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje się w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Rozszerzona w 2020 roku strategia zakłada również produkcję gier na PC i konsole. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk