• Odbierz prezent
Ostatnia szansa – dołącz do kursu i graj o nagrody pieniężne!

Chcesz nauczyć się inwestować, by zrealizować swoje plany? TMS wspiera realizację tego celu. By nie zabrakło motywacji – sponsoruje też nagrody pieniężne! Dołącz do darmowego kursu online i graj nawet o 1000 złotych!


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Chcesz nauczyć się inwestować i gromadzić kapitał na realizację planów?

Dołącz do darmowego Noworocznego  Kursu Inwestowania, który odbywa się całkowicie online. Możesz zatem wysłuchać szkolenia w pigułce, nie wychodząc z domu! A do tego zawalczyć o nagrody pieniężne! Ci, którzy dołączą do kolejnej – najbardziej praktycznej - części cyklu, otrzymają nagrania z poprzednich webinarów. Już 29 stycznia o 18:00 rusza specjalny kurs analizy rynków na żywo! Nie przegap go!

 

DOŁĄCZ DO KURSU

 

Kurs został podzielony na części, by odpowiednio dozować wiedzę, nie przytłaczając osobom, które dopiero zaczynają interesować się tematyką finansów, a w szczególności świata tradingu. Wiedza – ta podstawowa i bardziej zaawansowana - będzie przekazywana stopniowo, a uczestnik - po zaplanowanych na 2 tygodnie 5 webinarach - zrozumie działanie mechanizmów rynkowych, instrumentów finansowych, a także będzie świadomie mógł otwierać transakcje na platformie inwestycyjnej.

Ucz się i wygrywaj!

Program webinarów został zbudowany tak, by przejść od ogólnej wiedzy na temat rynków finansowych do szczegółowych kwestii związanych m.in. z analiza techniczną i fundamentalną. Wszystko w stałym kontakcie z ekspertami, którym w trakcie szkoleń będzie można zadawać pytania poprzez platformę Click Meeting.

Pierwsze spotkanie będzie internetowym seminarium na temat zagadnień związanych z inwestowaniem.

W jego trakcie dowiesz się na jakich rynkach warto inwestować, jak działa rachunek TMS Connect. Na kolejnym - poznasz 5 skutecznych narzędzi analizy technicznej, dowiesz się jak szukać dobrych okazji inwestycyjnych za pomocą serwisu TMS NonStop oraz jak inwestować na podstawie rekomendacji.

To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszane w trakcie szkoleń. Eksperci TMS będą też analizować rynek na żywo. Dodatkowo – Noworoczny Kurs Inwestowania – daje dostęp do bezpłatnego konta demo z wirtualnymi 50 000 zł, co pozwala na szybką weryfikację otrzymanej wiedzy w praktyce!

Dla wszystkich uczestników organizator przewidział też konkurs inwestycyjny na rachunkach demonstracyjnych, w którym do wygrania jest okrągłe 1000 zł. Za zajęcie 2. miejsca w konkursie możesz otrzymać 500 zł, a za 3. – 250 zł! Przy braku ryzyka można zatem zdobyć pieniądze na pierwsze prawdziwe inwestycje!

Kurs rozpoczyna się już 22 stycznia i będzie składał się z 5 spotkań. Dla wszystkich uczestników wydarzenia zostały zaplanowane certyfikaty sygnowane przez TMS Brokers oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Zapraszamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk