• Odbierz prezent
Orange PKO BP CCC Cyfrowy Polsat Dino Alior Bank mBank Pekao

Wtorkową sesję na GPW indeks WIG20 zakończył wzrostem o 0,73%. Na koniec dnia wartość indeksu największych spółek wyniosła 2227,93 pkt. Indeks szerokiego rynku WIG zyskał 0,50%.

Wśród największych spółek 8 walorów zakończyło sesję na czerwono, a 12 pozostałych po zielonej stronie rynku.

Liderem wzrostu okazała się spółka telekomunikacyjna Orange, która zyskała 6,99%. Na zamknięciu cena akcji Orange wyniosła 6,35 zł. Wczoraj po sesji spółka przedstawiła wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. Wygląda na to, że kurs akcji Orange zmierza ku szczytom z czerwca tego roku w okolicach 7 zł.

FXMAG akcje orange mocno w górę. pko bp na zielono. ccc, cyfrowy polsat i dino na solidnym plusie. alior bank i mbank na czerwono. pekao lekko zyskuje orange pko bp pekao alior bank mbank ccc cyfrowy polsat dino polska wig wig20 gpw akcje pko bp akcje pekao kurs ccc akcje orange orange polska akcje alior bank akcje mbank 1

 

Na solidnym plusie zakończyła także dzisiejszą sesję spółka Cyfrowy Polsat, która zyskała 1,73%. Na koniec sesji cena akcji Cyfrowego Polsatu wyniosła 28,28 zł.

Największy polski bank PKO BP zakończył dzień wzrostem o 1,11%. Na koniec sesji cena akcji PKO BP wyniosła 39 zł. Kurs akcji banku wydaje się zmierzać ku wrześniowym szczytom w okolicach 42 zł.

FXMAG akcje orange mocno w górę. pko bp na zielono. ccc, cyfrowy polsat i dino na solidnym plusie. alior bank i mbank na czerwono. pekao lekko zyskuje orange pko bp pekao alior bank mbank ccc cyfrowy polsat dino polska wig wig20 gpw akcje pko bp akcje pekao kurs ccc akcje orange orange polska akcje alior bank akcje mbank 2

 

Dla drugiego największego polskiego banku Pekao dzisiejsza sesja zakończyła się na lekkim plusie. Na zamknięciu cena akcji Pekao wyniosła 111,90 zł, co stanowi wzrost o 0,27%.

Po mało ciekawym ubiegłym tygodniu, dla spółki obuwniczej CCC była to druga z rzędu wzrostowa sesja. Na zamknięciu cena akcji CCC wyniosła 128,6 zł, co stanowi wzrost o 1,82%. W trakcie sesji za akcje spółki inwestorzy najwięcej płacili 129 zł.

Na solidnym plusie zakończyła sesję spółka Dino, znana z sieci sklepów. Na koniec dnia cena akcji spółki wyniosła 146,5 zł, co stanowi wzrost o 1,67%. W trakcie sesji za akcje Dino najwięcej płacono 148,40 zł.

Wśród warszawskich blue chipów na największym minusie zakończył dzisiejszą sesję Alior Bank. Kurs akcji banku spadł o 3,02%. Tauron zakończył dzisiejszą sesję, tracąc 2,44%. Po czerwonej stronie rynku znalazł się także mBank, który dzisiaj stracił 2,17%.

Czytaj także: Orange z wynikami finansowymi za III kwartał 2019. Spółka zaskoczyła wyższymi przychodami

28 października spółka z branży telekomunikacyjnej Orange przedstawiła wyniki finansowe za III kwartał 2019 r.   28 października po zakończeniu sesji na GPW spółka Orange opublikowała wyniki finansowe za III kwartał 2019 r. W trzecim kwartale przychody wyniosły 2,87 mld zł wobec 2,75 mld zł w ana.. Czytaj
Orange z wynikami finansowymi za III kwartał 2019. Spółka zaskoczyła wyższymi przychodami

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk