• Odbierz prezent
Odwrócenie trendu na srebrze?
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na rynku srebra

Na rynku srebra możemy mieć właśnie do czynienia z odwróceniem trendu. Z perspektywy metodologii Overbalance rynek wybił największą korektę, co jest sygnałem na wzrosty (zobacz poprzednią analizę). 


Z perspektywy interwału H4, widać wyraźne odbicie w ostatnich dniach. Zgodnie z metodologią, dopóki rynek znajduje się powyżej górnego ograniczenia układu Overbalance (poziom 16,42) obowiązuje scenariusz wzrostowy. Zanegowanie nastąpi w momencie pokonania poziomu 16,42, wtedy też należy spodziewać się wybicia nowych dołków.

Wykres 1. SILVER interwał H4

FXMAG forex odwrócenie trendu na srebrze? srebro silver overbalance korekta 1

 

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

SILVER zlecenie oczekujące BUY LIMIT

cena otwarcia:  16,42

SL:  16,20

TP: 16,80

Przestaw SL na BE po +0,3$

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk