• Odbierz prezent
The Dust gra spółka

Spółka z branży gier The Dust zapowiedziała produkcję kolejnej gry z serii symulatorów. Tym razem zadaniem graczy będzie renowacja lotniska.

 

8 lipca spółka gamingowa The Dust zapowiedziała produkcję kolejnej gry symulacyjnej. Nowa gra jest zatytułowana „Airport Renovator”. Gracz będzie miał okazję wcielić się w rolę renowatora portów lotniczych. Będzie musiał zaplanować odrestaurowanie starego lotniska i utworzenie potrzebnej infrastruktury zgodnie z planem budowy. Liczą się takie cechy, jak dokładność i skrupulatność, które pozwolą precyzyjnie zaplanować wszystkie niezbędne elementy, począwszy od wieży kontroli lotów poprzez poprawne działanie pasów startowych, terminali oraz hangarów. Istotna będzie też mniejsza infrastruktura, obejmująca m. in. sprzęt pomocniczy, taki jak ruchome schody, a także pojazdy dowożące pasażerów do samolotu.

Trailer gry jest prezentowany na platformie Steam. W swym komunikacie spółka poinformowała, że prezentacja ma na celu wstępne zbadanie popytu. Po analizie wyników podjęta zostanie decyzja o produkcji gry.

Jest to czwarta gra z planowanej serii 15 symulatorów. Do tej pory spółka zasłynęła z takich projektów, jak „Exterminator Simulator”, „Hotel Renovator” czy „Car Thief Simulator”. Tematyka gier będzie zróżnicowana i każdy gracz będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Spółka The Dust jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 r. Zapowiedź nowej gry ucieszyła inwestorów. Na środowej sesji giełdowej kurs akcji The Dust zyskuje ponad 8%.

Czytaj także: Gra Hotel Renovator coraz bliżej. Akcje spółki The Dust zyskują

Spółka z branży gier The Dust poinformowała, że przystąpi do prac nad dalszym rozwojem gry „Hotel Renovator”. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem graczy.   25 czerwca spółka gamingowa The Dust poinformowała, że po sukcesie gry „Hotel Renovator” na Global Top Wishlist platformy Steam, przyszedł c.. Czytaj
Gra Hotel Renovator coraz bliżej. Akcje spółki The Dust zyskują


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk