• Odbierz prezent
Odliczanie przed rynkowym krachem, czy koniec korekty spadkowej?

Po załamaniu spowodowanym pandemią korowanirusa, następnie obserwowaliśmy na rynku 1,5 roku dominacji obozu byków. Jednak ostatnie tygodnie wprowadziły sporo nerwowości. Pojawiła się zaskakująco duża zmienność, a na wykresach tworzą się dość niebezpieczne struktury. Czy to oznacza, że czas aby ze snu zimowego obudziły się niedźwiedzie? Czy czeka nas krach? Może to już początek długotrwałej bessy? Czy też mamy jedynie do czynienia z nieco dynamiczniejszą korektą spadkową, po której ponownie będziemy kontynuować wspinaczkę indeksów giełdowych na nowe historyczne szczyty? Sprawdzimy to podczas webinaru, który odbędzie się we wtorek, 5 października, o godzinie 20:00. Przeanalizujemy również interesujące Cię instrumenty.  

Jeszcze hossa, czy już bessa?

W ostatnim czasie zrobiło się na rynku nieco bardziej nerwowo. Główne indeksy amerykańskie zaliczyły dość mocne cofnięcie. Wykres niemieckiego DAX-a również nie zachwyca swoją strukturą. Czy to oznacza, że nareszcie nadchodzi oczekiwana głębsza korekta? Może kończymy cały cykl wzrostowy i przed nami długotrwała bessa? Bardzo ciężko odpowiedzieć na te pytania, jednak spróbujemy się pochylić nad tym tematem podczas kolejnego webinaru. Zrobimy przegląd rynku w poszukiwaniu interesujących okazji rynkowych. Czy tym razem w większości będą to pozycje krótkie? Sprawdzę wybrany przez Ciebie instrument i przedstawię swój punkt widzenia.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Ostatnie dni przedsprzedaży kursu Psychologia Inwestowania

Jeżeli Twoją piętą Achillesa jest panowanie nad emocjami na rynku, to właśnie dla Ciebie jest kurs Psychologia Inwestowania. Prawie 30 godzin merytoryki w wykonaniu profesjonalnych psychologów na co dzień pracujących z traderami: Jacek Kubrak oraz Marcin Wiking Wicz. Potężną dawką wiedzy podzielił się z nami również inwestor z ponad 30-letnim doświadczeniem: profesor Krzysztof Borowski. Dodatkowo ta rewelacyjna propozycja jest całkowicie pozbawiona ryzyka, ponieważ otrzymasz od nas 14-dniową gwarancję satysfakcji.

Sprawdź Kurs Psychologii


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk