• Odbierz prezent
Odkrywamy tajemnice formacji flagi. Zapraszamy na webinar „Formacja flagi + Okazje inwestycyjne tygodnia”

Już w najbliższy wtorek, 23 czerwca 2020 roku, o godzinie 20:00, odbędzie się kolejny webinar z cyklu przygotowanego we współpracy z brokerem TICKMILL. Omówiona zostanie formacja flagi oraz odwróconej flagi.

Czego możesz oczekiwać po webinarze?

Podczas ponad godzinnego spotkania, rozłożę na czynniki pierwsze zagadnienie z analizy technicznej dotyczące formacji flagi. Zapoznamy się zarówno z typowym książkowym podejściem, jak i spróbujemy dodać odrobinę rynkowego sprytu. Praktyka pokazuje, że da się podejść do tematu bardziej kreatywnie, co zaprezentowałem na poprzednich webinarach, omawając formację głowy z ramionami, a także formację podwójnego dna. Te dwa nagrania są dostępne całkowicie bezpłatnie dla prenumeratorów magazynu Inwestor.

W drugiej części webinaru, przedstawię ciekawe okazje rynkowe. Podczas wczorajszego wirtualnego spotkania również udało nam się znaleźć pewien instrument, na którym formacja odwracająca trend się póki co, bardzo ładnie realizuje. Ponadto, będzie również sesja pytań i odpowiedzi, gdzie przeanalizuję wybrany przez Ciebie instrument oraz odpowiem na nurtujące Cię pytania inwestycyjne.

Jak się zapisać na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować tutaj. Poruszone zostaną nie tylko zagadnienia typowo inwestycyjne, ale również psychologiczne, ponieważ ten aspekt ma kluczowe znaczenie w długoterminowym generowaniu zysków na rynkach finansowych.

Na stronie rejestracyjnej jest również filmik przedstawiający formację flagi. Warto go obejrzeć, aby posiadać podstawową wiedzę, dzięki czemu omawiane na webinarze sytuacje rynkowe będą bardziej zrozumiałe.

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Wirtualne spotkanie będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor oraz oferowany osobno jako cykl webinarów w sklepie FXMAG.

Premiera już pod koniec czerwca!

Już tylko 2 tygodnie dzielą nas od najnowszego numeru kwartalnika Inwestor. Będzie to egzemplarz wyjątkowy, ponieważ dogłębnie zostaną przeanalizowane wszystkie kryzysy z ostatnich 100 lat. Co więcej, przedstawimy symulację, jak potoczyłaby się obecna sytuacja, gdyby podążała ścieżką każdego z nich. Nie zapomnieliśmy również o wirusach i pandemiach. Przyjrzymy się, jak rynki reagowały w przeszłości na takie wydarzenia. Mówiąc krótko- ogrom wiedzy do analizy.

Co więcej, z kodem BESSA, w sklepie FXMAG naliczony zostanie rabat 20%. Zapraszamy!


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk