• Odbierz prezent
Od prototypu do platformy z prawdziwego zdarzenia

Platforma internetowa FEBLIK wystartowała w październiku zeszłego roku. To nowość, która do tej pory nie funkcjonowała na polskim rynku, a w Europie nie miała swojego odpowiednika. - Przy tworzeniu nowego portalu zależało nam, aby stworzyć prototyp, który będziemy w stanie przetestować w realnych warunkach. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko finansowe.-mówi Andrzej Kołodziej, twórca portalu. Przez 10 miesięcy funkcjonowania, z platformy skorzystało blisko 500 osób i dołączyło do niej ponad 40 prowadzących warsztaty. To utwierdziło nas w przekonaniu, że takiej przestrzeni internetowej brakowało na polskim rynku. Dlatego po raz kolejny zainwestowaliśmy nasze oszczędności, aby w miejsce prototypu, stworzyć portal z prawdziwego zdarzenia - dodaje Marzena Kołodziej, współtwórczyni FEBLIKA. Nowa wersja platformy zyskała szatę graficzną dopracowaną pod względem UX. Dodano także nowe funkcjonalności ułatwiające klientom dużo szybszy i łatwiejszy zakup.

Skąd wziął się FEBLIK?

  • Brakowało mi miejsca w internecie, gdzie znajdę sprawdzoną ofertę na spędzanie wolnego czasu w moim mieście, Warszawie. Czegoś co pozwoli zaoszczędzić długie godziny poszukiwań. - mówi Marzena, pomysłodawczyni FEBLIKA. Ta osobista potrzeba doprowadziła do stworzenia platformy internetowej, oferującej różnorodne warsztaty związane ze sztuką, rzemiosłem i lifestylem. Twórcy platformy Marzena i Andrzej Kołodziej osobiście wyszukują pracownie, stawiając na jakość

i doświadczenie prowadzących. Każdy warsztat znajdujący się na platformie zawiera szczegółowy opis pracowni, przejrzysty program zajęć oraz zdjęcia, które w pełni oddają ich klimat. A co jest najlepsze dla nas, to dzięki tej platformie, sami skorzystaliśmy z warsztatów, o których nigdy wcześniej nawet nie słyszeliśmy. - dodaje Andrzej.

Od prototypu do platformy z prawdziwego zdarzenia - 2

Dla kogo warsztaty twórcze?

Na warsztatach twórczych można stworzyć własne rękodzieło. Spróbować swoich sił jako artysta rzeźbiarz, mistrzyni jubilerstwa, czy też renowator mebli. Każdy uczestnik, nawet bez wcześniejszego doświadczenia, może zrobić nóż, zbudować longboard, czy też uszyć koronkową bieliznę. Kreatywne warsztaty pozwolą także na zdobycie nowych umiejętności. Na zajęciach florystycznych, nauczysz się tworzyć piękne kompozycje, a na warsztatach kulinarnych, poznasz tajniki kuchni wegańskiej.

Od prototypu do platformy z prawdziwego zdarzenia - 3

Na portalu FEBLIK można znaleźć warsztaty:

  • nożownicze;
  • sitodruku;
  • mozaiki artystycznej;
  • pszczelarskie;
  • jubilerskie;
  • eco-printingu.

A jeśli chodzi o sam portal, to umiejętnie dobrane kategorie, przejrzysty opis oraz kalendarz terminów umożliwiają wyszukanie właściwego warsztatu oraz natychmiastowy jego zakup.

Co kryje się za tajemniczą nazwą portalu?

Feblik to zapomniane słowo oznaczające sympatię do kogoś lub czegoś. Twórcy portalu Marzena i Andrzej postanowili tchnąć świeżego ducha w feblika i nadać mu nowy charakter. Stąd pomysł na wykorzystanie tego słowa na nazwę platformy. Oddaje ona idealnie charakter warsztatów twórczych, które dają możliwość odkrycia swojej pasji, swojego FEBLIKA.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk