• Odbierz prezent
Czym są obligacje? Jakie ryzyko wiąże się z inwestycją w obligacje korporacyjne?
Z artykułu dowiesz się:

- Czym są obligacje korporacyjne

- na co zwracać uwagę inwestując w obligacje korporacyjne

Obligacje korporacyjne, stanowią ciekawe rozwiązanie dla osób chcących zainwestować swoje środki w aktywa obciążone stosunkowo niskim ryzykiem. Warto zapoznać się z tematyką obligacji korporacyjnych, gdyż instrumenty te mogą znacznie poszerzyć możliwości zarządzania ryzykiem Twojego portfela inwestycyjnego.

 

Rozmowa o obligacjach z Arturem Bielaszką

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z rozmowy z Arturem Bielaszką, który zgodził się przybliżyć nam tematykę obligacji korporacyjnych, wyjaśniając najważniejsze kwestie dotyczące istoty funkcjonowania rynku obligacji, m.in. takie jak bezpieczeństwo inwestycji w obligacje korporacyjne oraz istotne dane, które należy wziąć pod uwagę decydując się na inwestycje w obligacje.

 

Bądź na bieżąco - polub FXMAG na Facebooku!

 

Artur Bielaszka jest Prezesem Zarządu allStreet Sp. z o.o. - zajmującej się organizowaniem pozyskiwania kapitału i wprowadzaniem spółek na GPW, NewConnect i Catalyst. Jest również licencjonowanym doradcą inwestycyjnym, maklerem papierów wartościowych oraz certyfikowanym doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk