• Odbierz prezent
O roli współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju podczas części konferencyjnej 2. dnia Targów CSR

Czego różne branże mogą się wzajemnie nauczyć w zakresie odpowiedzialnego budowania relacji z klientem? Dlaczego warto współpracować na rzecz zrównoważonego rozwoju miast? Jak skutecznie działać razem dla środowiska naturalnego? O tym porozmawiają panelistki i paneliści 6 października, drugiego dnia 8. Targów CSR, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w formule online.

Sprawdź cały program części konferencyjnej 8. Targów CSR online: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/konferencja/

- Otwartość na współpracę to kluczowa wartość  skutecznych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zgodnie z naszą misją, również na Targach CSR łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes oraz inspirujemy biznes, który zmienia świat. Tym bardziej zachęcam do włączenia się w część konferencyjną wydarzenia, które w tym roku potrwa aż 5 dni - mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Drugi dzień 8. Targów CSR online w części konferencyjnej rozpocznie panel, którego gospodarzem jest firma Siemens Polska, partner 8. Targów CSR. Poświęcony zostanie tematyce miastotwórczości. Czy zrównoważone miasta to utopijna wizja? A może realna konieczność? Zapraszamy nie tylko do śledzenia ale i komentowania dyskusji i o największych wyzwaniach stojących przed polskimi miastami we wtorek 6 października w godz. 10:30 - 11:20. 

Co oznacza odpowiedzialność w relacjach z klientem w poszczególnych branżach? Jakie są kryteria i elementy specyficzne  dla poszczególnych branż i czego różne  branże mogą się wzajemnie nauczyć? To pytania  panelu którego gospodarzami będą BNP Paribas Bank Polska oraz SAPERE  na 8. Targach CSR online, (6 października, godz. 11:30-12:20).

Z kolei podczas panelu Las inicjatyw  (6 października, godz. 12:30 - 13:20) przedstawione zostaną przedsięwzięcia środowiskowe realizowane przez biznes we współpracy z Lasami Państwowymi. Projekty zaprezentują:

  • Olga Buczyńska – Kierownik Zespołu Promocji, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych;
  • Joanna Chrapowicka – Starszy Referent, Wydział Koordynacji Projektów Rozwojowych, Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie;
  • Piotr Gruszka – Specjalista Służby Leśnej, Wydział Koordynacji Projektów Rozwojowych, Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie.

 

Po części konferencyjnej, Forum Odpowiedzialnego Biznesu zachęca do udziału w sesji networkingowej w aplikacji Remo.co. Więcej informacji, jak aktywnie uczestniczyć w 8. Targach CSR online, znaleźć można w specjalnym wideo dostępnym tutaj: http://odpowiedzialnybiznes.pl/aktualno%C5%9Bci/jak-aktywnie-uczestniczyc-w-8-targach-csr-online-wideo/

Program 8. Targów CSR online dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/konferencja/

Targi CSR online

8. Targi CSR online odbędą się w dniach 5-9 października 2020 roku. Główną platformą wiedzy o przebiegu wydarzenia będzie strona odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR. Część wystawowa zostanie zaprezentowana na platformie WebEXPO, natomiast profile wystawców udostępnione zostaną na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/. Jak co edycję wydarzeniu towarzyszyć będzie część konferencyjna. Będzie transmitowana poprzez stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook – https://www.facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu, kanał YouTube – https://www.youtube.com/user/ForumOdpBiznesu. Część konferencyjna dotyczyć będzie środowiska naturalnego i jego ochrony. Networking będzie rozwijany na platformieRemo.co, umożliwiając w jednym czasie spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów.

 


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk