• Odbierz prezent
NXB: Incydentalne naruszenie Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect (2021-03-22 20:44)

Spis załączników:

W związku z pkt 16a "Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na NewConnect" Zarząd Nextbike Polska S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje o incydentalnym naruszeniu przez Spółkę obowiązku informacyjnego określonego w Załączniku nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ("ASO") w zakresie nieprzekazania do publicznej wiadomości w odpowiednim terminie informacji o zawarciu umowy o przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Emitenta (jednostkowego i skonsolidowanego) ze Spółką B-think Audit sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-119), ul. św. Michała 43, wpisaną na listę firm audytorskich.

Spółka wskazuje, iż powodem naruszenia powyższego postanowienia było niedopatrzenie o charakterze incydentalnym. Zarząd Spółki dołoży wszelkich starań, aby podobne zdarzenia nie miały miejsca w przyszłości.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.”
Data
Imię i Nazwisko
Stanowisko
Podpis
2021-03-22 20:44:14Tomasz WojtkiewiczPrezes Zarządu
2021-03-22 20:44:14Konrad KowalczukCzłonek Zarządu

EBI

EBI - Komunikaty ze spółek 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk