• Sklep
  • Odbierz prezent
Nowy Overbalance na złocie
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na złocie

Ostatnie silne wzrosty na złocie są wyraźnie redukowane. Rynek po wybiciu wzrostowego Overbalance, zmienił tendencję i w tej chwili porusza się zgodnie z układem spadkowym.

Z perspektywy interwału H4, obowiązuje w tej chwili czerwony układ 1:1. Rynek już dwukrotnie wykonał tego samego zasięgu korekty. Aktualny opór znajduje się przy poziomie 1326,5, będzie to dobre miejsce aby pomyśleć o pozycjach krótkich. Pierwszym celem dla spadków jest okrągły poziom 1300, który wypada blisko mierzenia 50% całej ostatniej fali wzrostowej. Jeżeli jednak pierwsza różowa strefa zostanie wybita, należy spodziewać się powrotu w okolice 1345,50.

Wykres 1. GOLD interwał H4

FXMAG forex nowy overbalance na złocie xau/usd złoto gold overbalance 1

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

Więcej moich analiz i pomysłów na handel znajdziesz na portalu Trading Dot

 

GOLD zlecenie oczekujące sell limit

cena otwarcia:  1325

SL:  1331

TP1: 1310

TP2: 1300

Przestaw SL na BE po +4$ tj. przy 1321

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk