• Odbierz prezent
Nowości wprost z amerykańskiej giełdy - dołącz do webinaru z Piotrem Kuczyńskim i bądź na bieżąco!
fot. freepik.com

Choć sezon urlopowy w pełni, amerykańska giełda nie śpi - z jednej strony indeksy osiągają rekordowe wartości, z drugiej inwestorów dotyka galopująca inflacja. Jak ostatnie wydarzenia mogą wpłynąć na notowania poszczególnych spółek? Na to pytanie pomoże odpowiedzieć Piotr Kuczyński, ekspert rynku amerykańskiego, podczas bezpłatnego webinaru. Na spotkanie 19 sierpnia o 19:00 zaprasza TMS Brokers.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 


Ostatnie dni na Wall Street są niezwykle gorące. Dane dotyczące inflacji przebiły oczekiwania, co może skutkować konsekwencjami w postaci bardziej restrykcyjnej polityki Rezerwy Federalnej. Tymczasem, bez dopływu świeżego pieniądza kreowanego przez Fed, hossa może być trudna do utrzymania w dłuższym terminie.

Co wydarzy się na Wall Street?

Aby ułatwić zrozumienie zawiłości amerykańskiego rynku, TMS Brokers zaprasza na webinar, podczas którego Piotr Kuczyński, wieloletni komentator wydarzeń na Wall Street, przyjrzy się czynnikom, które mogą najsilniej wpłynąć na notowania spółek i indeksów. Oprócz analizy danych makroekonomicznych, ze specjalnym uwzględnieniem inflacji, ekspert poruszy także tematy związane z geopolityką, m.in. ostatnimi wydarzeniami w Iranie i Chinach. Zastanowi się również jak sytuacja może się zmienić po zbliżającym się sympozjum Fed w Jackson Hole.

Chcę wziąć udział w wydarzeniu!

Wszyscy zainteresowani kupnem akcji, będą mogli dowiedzieć się, czy przykład Amazon.com i IPO RobinHood to ostrzeżenie przed nadchodzącym wrześniem. Ekspert zaprezentuje także analizę techniczną wykresów najważniejszych indeksów i spółek z Wall Street oraz GPW. Uczestnicy spotkania będą mogli na bieżąco zadawać pytania i rozwiewać swoje wątpliwości. 

Dołącz do webinaru!

Aby dołączyć do webinaru z Piotrem Kuczyńskim, który odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 19:00, wystarczy zapisać się tutaj. Możesz również wziąć w nim udział za pośrednictwem aplikacji TMS do handlu akcjami, która umożliwia wygodne inwestowanie, a także daje dostęp do innych szkoleń oraz materiałów tworzonych przez ekspertów TMS.
Zainstaluj aplikację, załóż darmowe konto i włącz powiadomienia - śledź cykl "Wall Street okiem Piotra Kuczyńskiego" i bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami z rynku akcji!

 

Jeśli chcesz wziąć udział w darmowym webinarze z udziałem Piotra Kuczyńskiego kliknij w poniższy button i zapisz się! 

Zapisz się na webinar


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk