Advertisement Advertisement
  • Odbierz prezent
Nowość w viveport – trenuj jak zawodowcy z symulatorem piłki nożnej rezzil player 21
fot. freepik.com

HTC VIVE®, lider w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości (VR) klasy premium, udostępnił profesjonalny symulator piłki nożnej Rezzil Player 21 na platformie Viveport.com. Teraz możesz doskonalić swoje futbolowe umiejętności w swoim domu, dzięki profesjonalnej technologii symulacji VR firmy Rezzil, wykorzystywanej do szkolenia zawodowców w klubach piłkarskich na całym świecie.

Rezzil Player 21 wspierany przez byłych zawodowych piłkarzy, takich jak legenda Manchesteru
i zawodnik-trener Anderlechtu Vincent Kompany, daje graczom możliwość wczucia się w rolę wysokiej klasy, światowych zawodników dzięki realistycznym ćwiczeniom i trybom gry opracowanym we współpracy z najlepszymi trenerami i fizjoterapeutami. Manchester United, PSG i Arsenal to tylko kilka z elitarnych klubów, które korzystają z symulatora Rezzil do szkolenia gwiazd z pierwszego składu
i drużyn juniorów. Rezzil jest również wykorzystywany przez Francuski Związek Piłki Nożnej, Amerykański Związek Piłki Nożnej, Angielski Związek Piłki Nożnej i wiele innych.

Rezzil Player 21 oferuje:

  • Profesjonalny trening z wykorzystaniem tej samej technologii symulacji VR, która używana jest do szkolenia najlepszych piłkarzy z całego świata.
  • Tryb „Finishing Challenge” z trzema limitami czasu – 30, 60 lub 90 sekund, który umożliwia rozegranie piłki w pobliżu bramki.
  • Tryb „Endless mode” pozwala zmierzyć się z „Finishing Challenge” w swoim własnym tempie lub wziąć udział w bardziej swobodnej sesji treningowej.
  • Możliwość zakupu kredytów, aby odblokować w grze oryginalne produkty Adidas, takie jak legendarna piłka z mundialu w Meksyku z 1986 roku oraz najnowsze korki Adidas Predator Mutator.
  • Rywalizacje z innymi graczami w globalnych rankingach.

Nowość w viveport – trenuj jak zawodowcy z symulatorem piłki nożnej rezzil player 21 - 1

„Utrzymanie odpowiedniej kondycji jest kluczową sprawą, więc bez względu na to, czy chodzi
o dodatkowy trening czy rehabilitację, Rezzil Player 21 może pomóc piłkarzom osiągnąć pełnię ich możliwości. W sklepie Viveport nieprzerwanie wprowadzamy szeroką gamę wszechstronnych treści, od poważnej gry do poważnego treningu.” –
powiedział Graham Wheeler, dyrektor generalny HTC
w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

„Zawodowi piłkarze muszą zawsze dawać z siebie wszystko, a ćwiczenia, jakie oferuje symulator Rezzil umożliwiają profesjonalny trening w przyjemny, skupiony na rywalizacji sposób, wystawiając na próbę zarówno ciało, jak i umysł.” – powiedział Vincent Kompany.

„Rezzil dowiódł, że jest niezbędnym narzędziem szkoleniowym dla wielu najlepszych klubów futbolowych na świecie, a my cieszymy się, że możemy dać ludziom możliwość grania w domu na równi z zawodowcami dzięki Rezzil Player 21.” – powiedział Adam Dickinson, dyrektor ds. rozwoju w Rezzil. „Mamy świadomość, że trwająca pandemia ma ogromny wpływ zarówno na zawodowych piłkarzy, jak i na amatorów. Dlatego właśnie Rezzil to doskonały sposób, aby utrzymać swoje piłkarskie umiejętności na wysokim poziomie.”

O systemie HTC VIVE

HTC VIVE to czołowa platforma i ekosystem wirtualnej rzeczywistości (VR), który tworzy realistyczne doświadczenia VR dla firm i konsumentów. Ekosystem VIVE opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku, wspieranym przez oprogramowanie i zawartość VR. Firma VIVE oferuje najlepszy w swojej klasie sprzęt XR, platformę VIVEPORT i sklep z aplikacjami, VIVE Enterprise Solutions dla klientów biznesowych, VIVE X akcelerator biznesowy VR o wartości 100 milionów dolarów i VIVE ARTS dla inicjatyw kulturalnych. Aby uzyskać więcej informacji na temat VIVE, odwiedź vive.com.

###

HTC, VIVE, VIVEPORT i logo VIVEPORT są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy HTC Corporation. Wszystkie inne nazwy firm i produktów wymienione w niniejszym dokumencie mogą być znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli.

o Rezzil:

Od premiery w 2017 roku Rezzil stał się wiodącą platformą do profesjonalnego szkolenia
i rozwoju poznawczego dla piłkarzy i jest z powodzeniem wykorzystywany w klubach na całym świecie, takich jak Manchester United, Manchester City, Paris Saint-Germain, Arsenal i Los Angeles FC, a także przez krajowe organizacje, takie jak: Angielski Związek Piłki Nożnej, Amerykański Związek Piłki Nożnej czy Francuski Związek Piłki Nożnej. Profesjonalne produkty dla sportowców Rezzil obejmują Rezzil Elite, narzędzie do analizy meczów, szkolenia i rehabilitacji, oraz Rezzil Index, pakiet ćwiczeń VR stworzony do oceny i podnoszenia umiejętności najlepszych graczy dzięki precyzyjnej symulacji i bogactwu danych analitycznych. W 2021 roku Rezzil zaprezentował swój pierwszy produkt konsumencki – Rezzil Player 21 – dostępny za darmo, na platformach Steam i Viveport dla klientów indywidualnych, a także w salonach VR w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk