• Odbierz prezent
Nowa odsłona aplikacji mobilnej GPW
 • Zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej GPW wprowadziła nową funkcjonalność – „Mój portfel”
 • Aplikacja mobilna GPW została ponadto wzbogacona o innowacyjne rozwiązania, takie jak: nowe wykresy, nowe alerty i powiadomienia, czy nowy wygląd
 • Wersja 3.0 to również mobilne źródło najświeższych informacji o notowaniach instrumentów finansowych na GPW
 • Specjalna aplikacja została dostosowana do posiadaczy smartfonów i tabletów z najnowszymi systemami operacyjnymi iOS i Android
 • Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w wersjach: polskiej i angielskiej

Nowy wygląd i funkcje

Zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej GPW wprowadziła nową funkcjonalność – „Mój portfel”. Poprzez możliwość dodawania i obserwowania wyników ulubionych spółek pozwala użytkownikom tworzyć spersonalizowane portfele inwestycyjne.

Zmianą, w stosunku do poprzedniej wersji, są także nowe alerty i powiadomienia. Dzięki temu użytkownik aplikacji otrzyma powiadomienia nie tylko o zmianie ceny, ale również o dodatkowych ważnych informacjach rynkowych dla jego spółki. Ponadto nowa wersja aplikacji zawiera jeszcze więcej informacji rynkowych z czołowych agencji informacyjnych: Polskiej Agencji Prasowej oraz ISBnews.
W aplikacji znalazły się m.in. raporty ESPI, EBI, depesze agencyjne, podsumowanie dnia na GPW, czy komentarze rynkowe.

Oficjalna aplikacja mobilna GPW w wersji 3.0 zastąpiła dotychczasową. Nowa wersja została zbudowana i napisana całkowicie od początku, zgodnie z najnowszymi technologiami i standardami, dzięki czemu możliwe będzie dalsze rozwijanie i udoskonalanie jej funkcjonalności.

- Obecnie połowa ludzkości ma stały dostęp do Internetu poprzez urządzenia mobilne. Z kolei kluczową rolę na rynku finansowym spełnia dostęp do informacji. Łącząc oba trendy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, przygotowaliśmy nową wersję aplikacji GPW, dzięki której każdy posiadacz smartfona czy innego urządzenia elektronicznego, będzie mógł na bieżąco monitorować portfel inwestycyjny i szybko reagować na zmieniającą się sytuację na rynku – mówi Marek Dietl, Prezes Zarządu GPW.

Aplikacja mobilna GPW zyskała nowy, atrakcyjny wygląd, umożliwiający jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne przeglądanie informacji. GPW zadbała również o poszerzenie funkcjonalności udostępnianych wykresów. Dzięki zaawansowanej technologii użytkownik ma możliwość analizy wykresów spółek w dokładniejszy sposób. W udoskonalonej wersji oprogramowania dla urządzeń mobilnych znalazło się również wiele dodatkowych wskaźników i możliwości konfiguracji wykresów ulubionych spółek użytkownika.

Aplikacja mobilna GPW źródłem najświeższych informacji na smartfonie i tablecie

Aplikacja mobilna przygotowana przez GPW jest źródłem informacji o bieżących notowaniach instrumentów finansowych obecnych na warszawskim parkiecie.

Lista notowań obejmuje:

 • Indeksy
 • Akcje (Główny Rynek, NewConnect)
 • ETF
 • Produkty strukturyzowane
 • Kontrakty terminowe
 • Opcje
 • Certyfikaty inwestycyjne
 • Obligacje

Poza notowaniami użytkownicy aplikacji GPW uzyskali bezpłatny dostęp do podstawowych danych, statystyk i wskaźników spółek na Głównym Rynku, NewConnect oraz Catalyst.

Nowa wersja aplikacji dla systemów iOS i Android dostępna jest bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play.

***

Grupa Kapitałowa GPW (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz dostarcza indeksy i wskaźniki referencyjne, m.in. WIBID i WIBOR. W 2018 r. Agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych. Prowadzone przez GK GPW rynki są największymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Więcej informacji na www.gpw.pl


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk