• Odbierz prezent
 Notowania spółek Pepco i Dino. Co się wydarzyło na warszawskim rynku?
fot. freepik.com

Obie ze spółek wchodzą w skład indeksu WIG20, są notowane na Warszawskiej giełdzie na rynku podstawowym, jako podmioty sektora “artykuły codziennego użytku”. Podsumujemy wyniki dzisiejszej sesji dla obu podmiotów, zwrócimy uwagę na najważniejsze dane i historię spółek. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z treścią materiału. 

 

Dino: akcje, notowania, opis i charakterystyka spółki

Dino S.A. to jednak z polskich spółek giełdowych, działalność opiera się na prowadzeniu sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Podmiot funkcjonuje na rynku od roku 1999, siedziba znajduje się w miejscowości Krotoszyn. Dino jest notowane w systemie notowań ciągłych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od kwietnia 2017 roku, wchodzi również w skład warszawskiego indeksu WIG20. Sieć sklepów została utworzona przez Tomasza Biernackiego, który jest posiadaczem większościowego pakietu akcji spółki. Notowania spółki Dino

Poniżej zamieszczona została tabela, zawierająca takie dane jak: cenę otwarcia, teoretyczny kurs otwarcia, cenę zamknięcia, najwyższy i najniższy kurs oraz zmianę procentową kursu akcji spółki w dniu dzisiejszym.

 

Nazwa spółki

Dino S.A

Kurs otwarcia

365.4

Teoretyczny kurs otwarcia

367.7

Kurs zamknięcia

367.7

Najwyższy kurs

370

Najniższy kurs

361.1

Zmiana procentowa

-0.05436

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.

 

 

Pepco: akcje, notowania, opis i charakterystyka spółki

 

Pepco to europejska sieć sklepów, zawierająca w ofercie odzież oraz inne produkty użytku codziennego. Firma została założona w roku 1999, jako oddział Brown&Jackson. Spółka od roku 2021 jest notowania na warszawskiej giełdzie, na rynku podstawowym w systemie notowań ciągłych, wchodzi też w skład warszawskiego indeksu WIG20, który łączy 20 największych spółek. 

 

Notowania spółki Pepco

 

Poniższa tabelka prezentuje dzisiejsze kursy i notowania spółki Pepco S.A..

 

Nazwa spółki

Spółka Pepco

Kurs otwarcia

36.04

Teoretyczny kurs otwarcia

35.22

Kurs zamknięcia

35.22

Najwyższy kurs

36.48

Najniższy kurs

34.7

Zmiana procentowa

-3.24175

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.


Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk