• Odbierz prezent
Notowania pary walutowej USDJPY. Na jakie poziomy cenowe musisz zwrócić uwagę inwestując na rynku FX w parę z dolarem?

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej USDJPY na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę Ujka na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji giełdowych. W tym czasie notowania USDJPY ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 240 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od dołka cenowego po kursie 103,30. Po tym fakcie kurs Ujka rozpoczął dość dynamiczne wzrosty. Widoczny swing spadkowy obejmuje większość ostatniego tygodnia stycznia oraz pierwszy tydzień lutego. Maksimum z bieżącego okresu zostało ukształtowane na poziomie cenowym 105,70.

Notowania pary walutowej USDJPY. Na jakie poziomy cenowe musisz zwrócić uwagę inwestując na rynku FX w parę z dolarem? - 1

USDJPY H4

Poniedziałkowa sesja przyniosła zmianę tendencji wzrostowej na wykresie Ujka. Z dużym prawdopodobieństwem jesteśmy w fazie korekcyjnej, dlatego warto wyznaczyć potencjalne strefy zakupowe. Obecnie notowania testują pułap mierzenia 50%, które znajduje się na poziomie cenowym 104,55. Napływające sygnały warto obserwować z perspektywy interwałów H1-H4.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk