• Odbierz prezent
Notowania indeksu DAX

Indeks giełdowy niemieckich akcji, indeks DAX Total Return, w dniu wczorajszym 12 lutego, przełamał podwójny szczyt na poziomie 13 700. Notowania DAX znajduja się ponad linią trendu wzrostowego, która według analizy XO biegnie pod kątek 45 stopinii.

Notowania DAX znajdują się w tym momencie na najwyższych historycznych poziomach, gdyż wzrost do poziomi 13 700 punktów jest pokonaniem poziomu szczytu uformowanego w styczniu 2018 roku.

Wykres punktowo-symboliczny indeksu DAX

Notowania DAX - 1

Źródło DWA NASDAQ

Anna Dąbrowska – Head of Poland – DIF BROKER

Żadna z informacji zawartych w niniejszym dokumencie nie stanowi oferty zakupu lub sprzedazy instrumentu finansowego ani dokonywania jakichkolwiek inwestycji. Wszystkie wyrażone opinii mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszelkie opinie są osobiste dla autora i nie odzwierciedlają opinii DIF Broker Sociedade Financeira de Corretagem S.A. DIF Broker nie bierze pod uwage celów osobistych inwestycji ani sytuacji finansowej i nie sklada żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokladność lub kompletność informacji, ani za jakiekolwiek straty wynikajace z inwestycji opartych na tym artykule lub innych informacjach dostarczonych przez jakiegokolwiek pracownika DIF Broker Sociedade Financiera de Corretagem SA, strony trzeciej lub w inny sposób. Dotychczasowe rezultaty nie mogą stanowić gwarancji, przyszlych wyników.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Anna Dąbrowska

Head of Poland w domu maklerskim DIF Broker S.A. Expert od analizy punktowo-symbolicznej, absolwentka licznych szkoleń z zakresu analizy technicznej organizowanych przez grupę NASDAQ. Preferuje inwestycje długoterminowe z wykorzystaniem instrumentów głównie z giełd amerykańskich. Abslowentka Uniwersytetu Gdańskiego z zakresu Finansów i Bankowości.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk