• Sklep
  • Odbierz prezent
Notowania indeksu CRB, najstarszego i najpopularniejszego agregatu surowcowego, sięgnęły tegorocznych minimów i odbijają

W listopadzie notowania indeksu CRB, czyli najstarszego i najpopularniejszego agregatu surowcowego, sięgnęły tegorocznych minimów w okolicach 180 pkt.

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

 

Był to jednocześnie najniższy poziom

od przełomu sierpnia i września poprzedniego roku. Październik i listopad przyniosły dynamiczne spadki wartości indeksu, co wynikało przede wszystkim z największej wagi ropy naftowej w tym agregacie. Obecnie jednak widać na rynkach surowców, a tym samym na indeksie CRB, przebłysk optymizmu.

Wykres indeksu CRB na świecie
Wykres indeksu CRB na świecie

Dalsze poruszanie się indeksu będzie jednak zależało w dużej mierze od rezultatu rozmów polityków podczas spotkań G20 i OPEC w najbliższym tygodniu.

Nota prawna

Notowania: PSZENICA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/ZW1!/

Dorota Sierakowska

Finansistka i przedsiębiorca. Analityk rynków surowcowych w DM BOŚ (zdobywczyni nagrody FxCuffs 2017 w kategorii Analityk Roku), wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu Trend. Regularnie wypowiada się w mediach na tematy związane z rynkami finansowymi. Pasjonatka podróży i poznawania świata, certyfikowany nurek i żeglarz.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk