• Odbierz prezent
Noobz from Poland ogłosiło umowę z globalnym partnerem

Noobz from Poland, producent gier typu battle symulator ujawnił, że wydawcą najważniejszego projektu studia – Total Tank Simulator, w wersji na PC, będzie znany na świecie publisher – 505 Games. Zagraniczny partner opublikował na swoich stronach pierwszy oficjalny trailer gry. Premiera strategicznego symulatora bitew planowana jest na początek 2020 roku. Także w przyszłym roku Noobz from Poland chce zadebiutować na NewConnect.

- Umowę z 505 Games podpisaliśmy kilka miesięcy temu. Wczoraj opublikowany zostały pierwszy trailer gry Total Tank Simulator, uznaliśmy wspólnie, że to dobry moment aby ujawnić przy tej okazji kto będzie wydawcą gry. 505 Games to duży zachodni wydawca i dystrybutor gier notowany na giełdzie, który ma przedstawicielstwa na całym świecie. Spółka posiada oddziały w Kalifornii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Chinach i Japonii. W jej portfolio wydawniczym znajdują się gry, których sprzedaż niejednokrotnie przekroczyła kilka milionów sztuk. Jestem przekonany, że doświadczenie i współpraca z 505 Games będzie miała pozytywny wpływ na nasz projekt – informuje Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland.

Total Tank Simulator to oparty na fizyce strategiczny symulator bitew, osadzony w realiach II wojny światowej. Do tej pory spółka udostępniła pięć wersji demo gry - na pierwsze cztery zarejestrowało się prawie 200 tysięcy osób. Piąta wersja demo była dostępna na platformie Steam. Obecnie materiały dotyczące Total Tank Simulator mają już 35 mln wyświetleń na YouTube. – Tytuł pozwala graczom wcielić się w dowódców, rozmieszczających ogromne armie na polu walki i obserwujących ich taktyczne pojedynki w intensywnych bitwach. Gra zawiera ponad 50 map oraz setki historycznych jednostek i broni w dokładnie szczegółowych i całkowicie możliwych do zniszczenia scenariuszach, od Sahary po zielone pola Europy lub zaśnieżone równiny rosyjskiej tajgi. Gracze mają do dyspozycji rywalizację w różnych trybach gry – kampanię lub otwarty świat. Mogą więc być biernym obserwatorem bitwy lub przejąć kontrolę nad wybraną jednostką – dodaje Jarosław Kotowski.

Total Tank Simulator zadebiutuje w wersji na PC w pierwszym kwartale 2020 roku. Także w przyszłym roku Noobz from Poland chce dołączyć do spółek notowanych na rynku NewConnect.

Link do karty Steam: https://store.steampowered.com/app/674500/Total_Tank_Simulator/

Zobacz trailer: https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=CmSr1akOpb0&feature=emb_title

Aktualnie Noobz from Poland rozpoczyna pre-produkcję nowej gry w wersji PC. Będzie to gra typu grand strategy polegająca na zarządzaniu jednym z państw w okresie II wojny światowej i bezpośrednio poprzedzającym wojnę. Gracz będzie w stanie wpływać na gospodarkę, dyplomację oraz sferę wojskowości danego państwa. Nowa produkcja studia będzie adresowana do starszego i bardziej wymagającego klienta. Wkrótce studio poda więcej informacji na ten temat.

O spółce:

Noobz from Poland SA to polski producent gier, założony w 2016 roku. Pierwszą grą, stworzoną przez Noobz from Poland, jest Total Tank Simulator. Premiera strategicznego symulatora bitew osadzonego w realiach II wojny światowej planowana jest w pierwszych miesiącach 2020 roku. W gronie akcjonariuszy Noobz from Poland są założyciele spółki, a także m.in. giełdowa firma z branży gier komputerowych QubicGames oraz TFI Capital Partners. Spółka zamierza zadebiutować na rynku NewConnect warszawskiej GPW w 2020 roku.

Więcej informacji:

Kamila Petrus Marta Chołuj
Inner Value Investor Realations Inner Value Investor Realations k.petrus@innervalue.pl m.choluj@innervalue.pl
+48 502 258 385 +48 531 250 413


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk