• Odbierz prezent
Noctiluca prelegentem panelu otwierającego najważniejsze, światowe wydarzenie z branży wyświetlaczy Display Week 2021

Wirtualne stoisko firmy Noctiluca będzie można odwiedzać podczas tegorocznej edycji targów Display Week 2021 w dniach 17-21 maja. To największa na świecie konferencja skupiająca ekspertów z branży wyświetlaczy. Polska spółka wystąpi obok największych graczy na tym rynku. Wydarzenie otworzy panel SID/DSCC 2021 Virtual Business Conference, a jednym z prelegentów będzie Krzysztof Czaplicki, COO Noctliuca.

- Noctiluca, jako jeden z trzech czołowych graczy na świecie została zaproszona do bycia panelistą w dyskusji o przyszłości rynku. To dla nas ogromne wyróżnienie, że polska spółka technologiczna znalazła się wśród światowych liderów z międzynarodowym finansowaniem i znacznie dłuższej historii - komentuje Krzysztof Czaplicki, COO Noctiluca.

Wirtualna konferencja Display Week 2021, organizowana przez Society for Information Display (SID) gromadzi czołowych graczy światowego przemysłu wyświetlaczy. W wydarzeniu wezmą udział najbardziej wpływowe firmy w branży – będzie to możliwość zaprezentowania najnowszych osiągnięć, które zdeterminują rynek w najbliższych latach. To także sympozjum naukowe oraz wystawa I-Zone, na której start-upy i uniwersytety z całego świata zaprezentują zaawansowane prototypy i wersje demonstracyjne produktów i koncepcji, które jeszcze nie trafiły na rynek.

- Możliwość zaprezentowania naszych osiągnięć podczas Display Week 2021 to dla nas bardzo ważne wydarzenie i ogromna szansa – technologią Noctiluca interesują się największe światowe koncerny z branży i spodziewamy się kolejnych zapytań z ofertami współpracy – komentuje Mariusz Bosiak, CEO Noctiluca

Potencjał rozwiązań Noctiluca został dostrzeżony m.in. w raporcie Absolute Reports® GLOBAL OLED BLUE EMITTER MARKET RESEARCH REPORT 2020 gdzie została wskazana jako jeden z TOP 5 globalnych graczy pracujących nad wdrożeniem niebieskiego emitera OLED nowej generacji w towarzystwie Idemitsu (kapitalizacja 630 mln USD), CYNORA (wycena ca 200 m USD), Kyulux (wycena ca 200 m USD) i Universal Display Corporation (kapitalizacja 9 miliardów Nasdaq).

O Noctiluca:

Noctiluca SA (New Materials) – spółka technologiczna z Torunia zajmująca się rozwojem zaawansowanych związków chemicznych w obszarze fotoniki, które są wykorzystywane przez producentów wyświetlaczy oraz paneli OLED. Noctiluca jako jeden z trzech czołowych graczy na świecie rozwija technologię emiterów OLED trzeciej i czwartej generacji, tj. wykazującymi właściwości TADF (ang. Thermally Activated Delayed Fluorescence, Termicznie Aktywo-wana Opóźniona Fluorescencja) i Hiperfluorescencję czyli związków chemicznych w postaci „proszku”, które są najważniejszym elementem wyświetlaczy (telewizorów, monitorów, smartfonów, urządzeń wearables czy urządzeń VR) oraz źródeł światła (lampy). Spółka nawiązała relacje biznesowe z ponad 30 podmiotami, w tym z najważniejszymi globalnymi graczami z branży wyświetlaczy.

Więcej na www.noctiluca.eu


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk