• Odbierz prezent
Biden czy Trump? Sprawdź kto wygrał wybory w USA już 4 listopada o godzinie 7:00

Już jutro odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy Państwa na noc wyborczą z XTB, podczas której nasz zespół analityków będzie na bieżąco relacjonować wpływ najnowszych informacji o wynikach na poszczególne rynki finansowe.

Program nocy wyborczej w XTB

  1. Przygotuj się na noc wyborczą - wtorek 3 listopada godz. 16:00

Noc wyborcza w XTB - 1

  • Jak przebiegać będzie noc wyborcza?
  • Kiedy poznamy wyniki?
  • Jak przygotować się do tradingu? Gdzie śledzić najnowsze informacje?
  • Które rynki mogą najmocniej reagować?
  1. Rynek reaguje na wyniki - środa 4 listopada godz. 2:00/3:00

Transmisja tylko dla Klientów XTB z bieżącą analizą rynków, na które wpływać będą bezpośrednio najnowsze wyniki wyborów.

  1. Kto wygrał wybory w USA? - środa 4 listopada godz. 7:00

Noc wyborcza w XTB - 2


Ogłoszenie pierwszych nieoficjalnych wyników wyborów prezydenckich w USA oraz komentarz ekonomiczny dr Przemysława Kwietnia. Wpływ wyników wyborów prezydenckich na rynki finansowe - całą noc na żywo na xStation.

Ponadto przez całą noc będziemy śledzić wpływ głosowania w USA na rynki finansowe, wszystkie informacje na żywo znajdą się na platformie xStation 5. Aby uzyskać dostęp do większości z nich wystarczy, że założysz bezpłatne konto demonstracyjne.

OTWÓRZ KONTO DEMO

Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich treści załóż konto w XTB i w pełni korzystaj z naszych analiz. Sledź, jak wyników wyborów prezydenckich w USA wpływają na najważniejsze rynki.

ZAŁÓŻ KONTO W XTB

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk