• Odbierz prezent
NOBLE ORDER – NOWOŚĆ w sposobie realizacji rekomendacji.

Dom maklerski Noble Securities S.A., w ramach usługi doradztwa inwestycyjnego, udostępnił dodatkowy kanał przekazywania i realizacji rekomendacji - NOBLE ORDER.

NOBLE ORDER pozwala na złożenie zlecenia z poziomu otrzymanej wiadomości SMS, bez konieczności bezpośredniego logowania do systemu transakcyjnego. Po zapoznaniu się z rekomendacją, Klient może wykorzystać otrzymany sms’em spersonalizowany link kierujący do formularza zlecenia. Formularz zawiera kluczowe jego parametry zgodne z rekomendacją. Zlecenie wprowadzone i wysłane za pośrednictwem formularza, Klient zatwierdza kodem PIN. Za pośrednictwem sms’a Klient otrzyma również informację o statusie realizacji wysłanego zlecenia.

Obecnie Klienci oczekują szybkiej komunikacji, łatwości realizowania poszczególnych operacji, a przede wszystkim składania zleceń niezależnie od miejsca czy sytuacji w jakiej się aktualnie znajdują. Oczywiście udostępniamy im zarówno webowe jak i mobilne aplikacje, jednak nie zawsze Klienci chcą lub mają możliwość zalogowania się do nich. SMS to kanał wykorzystywany w usłudze NOBLE ORDER, dzięki któremu Klienci chcący skorzystać z naszej rekomendacji będą mieli możliwość bezpiecznie i bezzwłocznie złożyć dyspozycję. Wszystko bez konieczności logowania się do systemu transakcyjnego. Myślę, że pomysł spodoba się wielu osobom, które aktywnie korzystają z naszej usługi doradztwa inwestycyjnego. – mówi Dominik Ucieklak Prezes Zarządu domu maklerskiego Noble Securities S.A.

NOBLE ORDER to szybki i wygodny sposób otrzymywania rekomendacji, dający możliwość niezwłocznego złożenia zlecenia na jej podstawie.

Noble Securities S.A. jest jednym z pierwszych domów maklerskich w Polsce, od ponad 25 lat aktywnie uczestniczącym w budowaniu i przemianach polskiego rynku kapitałowego.  Swoją ofertę kieruje  zarówno do detalicznych, jak też profesjonalnych Klientów, pośredniczy w oferowaniu publicznych i prywatnych emisji obligacji oraz w wielu operacjach na rynku pozagiełdowym. Dzięki intuicyjnej w obsłudze forexowej platformie Noble Markets,  Noble Securities S.A. udostępnia wiele instrumentów finansowych (CFD). Oferta domu maklerskiego  obejmuje również kompleksową obsługę w zakresie zawierania transakcji i reprezentowania Klientów na rynkach organizowanych przez Towarową Giełdę Energii S.A. Jest jednym z niekwestionowanych liderów na rynku praw majątkowych, za co został doceniony otrzymując kilkanaście Nagród Platynowego Megawata.

Noble Securities S.A. wspiera swoich Klientów detalicznych oferując im szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE a także doradztwa inwestycyjnego.

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Noble Securities DM

Noble Securities S.A. to jeden z pierwszych domów maklerskich, działający na polskim rynku kapitałowym od 1994 r. Noble Securities S.A. udostępnia swoim Klientom dostępne na rynku instrumenty finansowe w tym akcje, obligacje, kontrakty terminowe oraz fachowe wsparcie maklerów działających na rynku papierów wartościowych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk