• Sklep
  • Odbierz prezent
Wielkie wzrosty kursu euro i franka, a teraz odmiana? Jak dolar USDPLN i funt CHFPLN?

Kursy walutowe reagowały dziś w interesujący sposób. Najciekawiej było w przypadku kursu euro EURPLN i franka CHFPLN, choć kursy dolara USDPLN i funta GBPPLN również zachowywały się symptomatycznie.

Kurs dolara USDPLN

wykres kursu USDPLN na interwale H4

Wykres kursu dolara do złotego USDPLN na interwale H4.

Kurs dolara USDPLN odreagowuje po nieznacznych wzrostach w ostatnich godzinach. Nadal możemy tu mówić o pozostawaniu w trendzie bocznym. Cena kursu dolara USDPLN wynosi obecnie około 3,77 złotego.

Kurs euro EURPLN 

wykres kursu EURPLN na interwale H4

Wykres kursu euro do złotego EURPLN na interwale H4.

Kurs euro EURPLN wyraźnie odreagowuje po wielkich wzrostach w minionych godzinach. Mamy teraz do czynienia ze znacznymi spadkami na kursie tej waluty. Cena EURPLN oscyluje obecnie w granicach 4,25 złotego.

Kurs funta GBPPLN

wykres kursu GBPPLN na interwale H4

Wykres kursu funta do złotego na interwale H4.

Kurs funta GBPLN znajduje się obecnie w trendzie bocznym. Nie obserwujemy większych spadków ani wzrostów. Cena kursu funta GBPLN to w przybliżeniu 4,78 złotego.

Kurs franka CHFPLN

wykres kursu CHFPLN na interwale H4

Wykres kursu franka do złotego CHFPLN na interwale H4.

Po wielkich wzrostach kursu franka CHFPLN w pierwszej części dnia, przyszedł czas na stabilizację ceny. Póki co nie widać większego odreagowania kursu franka, choć wydaje się ono całkiem prawdopodobne. Cena kursu franka CHFPLN wynosiła ostatnio dokładnie 3,796 złotego

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk