• Sklep
  • Odbierz prezent
Huckelberry Games

Za nami jeden z najmniej udanych debiutów na NewConnect w 2017 roku. 410. Spółką notowaną na mniejszym parkiecie warszawskiej giełdy i 19. tegorocznym debiutantem została spółka gamingowa Huckelberry Games.

 

Do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect  wprowadzono 499.999 akcji serii C oraz 102.439 akcji serii E. W ramach oferty publicznej akcji serii E spółka pozyskała ponad 2 mln złotych – cena emisyjna jednej akcji wynosiła 20,00 PLN. Pozyskany kapitał ma zostać przeznaczony na produkcję nowych gier na komputery PC.

Od wprowadzenia do obrotu akcji spółki (pierwsze notowanie na NewConnect startuje o 11:00, podczas gdy giełda działa normalnie od 9:00) do godziny 13:00 nie dokonano jeszcze żadnej transakcji.

 

Huckleberry Games funkcjonuje od 2012 roku, ale spółka została założona dopiero w 2015 roku.  Zespół Huckleberry Games zajmuje się innowacyjnymi grami MMORPG i aktualnie pracuje nad produkcją i rozwijnaniem wieloosobowej gry RPG – Edengrad.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk