• Odbierz prezent
Niepewny początek sesji na GPW. PGNiG na minusie. JSW zaliczyła kolejne minimum. Idea Bank i Getin też na czerwono. PKO BP i Millennium po zielonej stronie rynku. PZU i Pekao bez większych zmian. XTB w górę

W pierwszej połowie środowej sesji na GPW widać niepewność nastrojów. Wartość indeksu WIG20 oscyluje między poziomem 2128 pkt a 2139 pkt. W tym momencie wartość indeksu największych spółek wynosi 2134 pkt, co stanowi wzrost o 0,12%. Indeks szerokiego rynku WIG znajduje się na minusie o 0,04%.

Wśród największych spółek wyróżnia się CD Projekt, którego cena dzisiaj rośnie o 1,52%.

Największy polski bank PKO BP znajduje się po zielonej stronie rynku. W tym momencie cena akcji PKO BP wynosi 37,60 zł, co stanowi wzrost o 1%. Kurs akcji drugiego największego polskiego banku Pekao oscyluje natomiast wokół wczorajszego zamknięcia, wynosząc w tym momencie 102 zł. Kurs akcji największego polskiego ubezpieczyciela także znajduje się w okolicach wczorajszego zamknięcia. Obecnie inwestorzy płacą za akcje PZU 37,10 zł, co stanowi wzrost o 0,11%

Kurs akcji JSW w pierwszych godzinach handlu zaliczył spadek do poziomu 18,83 zł. W tym momencie jednak już oscyluje w okolicach wczorajszego zamknięcia. W tym momencie inwestorzy płacą za akcje spółki 19,12 zł, a więc jest na minusie o 0,05%.

W pierwszej połowie dzisiejszej sesji kurs PGNiG znajduje się na minusie o 0,77%. Obecnie za akcje PGNiG inwestorzy płacą 4,61 zł.

Po wczorajszym mocnym wzroście, w pierwszej połowie dzisiejszej sesji Idea Bank traci 2%. W tym momencie cena akcji banku wynosi 2,94 zł. Podobnie zachowuje się kurs Getin Holding, który dzisiaj znajduje się na minusie o 3,5%.

Bank Millennium dzisiaj rośnie o 1,27%. Obecnie inwestorzy za akcje Millennium płacą 5,60 zł.

Po zielonej stronie rynku znalazł się także broker XTB. Kurs akcji spółki zyskuje dzisiaj 3,9%. Obecnie cena akcji XTB wynosi 3,20 zł.

 


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk