• Odbierz prezent
Nie wiesz jak inwestować? Wykorzystaj średnie kroczące

Jedną z najprostszych metod inwestycyjnych jest czerpanie sygnałów oraz podążanie za średnimi kroczącymi. Czy to oznacza, że ta metoda jest bezbłędna? Oczywiście nie. Ma ona swoje zalety, ale posiada również wady. Co więcej, nie zawsze powinieneś korzystać, ze średnich kroczących, ponieważ dużo większą skuteczność mają one na konkretnych interwałach czasowych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, a także poznać konkretne strategie wynikające ze średnich kroczących, to zapraszam Cię na webinar edukacyjny, który odbędzie się w najbliższą środę, 4 sierpnia, o godzinie 20:00. Skupimy się na EMA, czyli Exponencial Moving Average, czyl średniej wykładniczej. Po tym webinarze nie będzie ona miała przed Tobą żadnych tajemnic. Wirtualne spotkanie jak zwykle jest całkowicie bezpłatne dzięki współpracy z brokerem Orbex.

EMA- Exponencial Moving Average

Czy słyszałeś kiedyś o średnich kroczących? Jeśli nie, to koniecznie musisz nadrobić zaległości. Jakiś czas temu omówiliśmy sobie szczegółowo średnią SMA, czyli Simple Moving Average, a teraz nadszedł czas na średnią wykładniczą. Chodzi oczywiście o EMA (Exponential Moving Average), która zdecydowanie większą wagę przywiązuje do danych teraźniejszych niż historycznych. Czy to oznacza, że jest ona bardziej skuteczna oraz czy w ogóle daje nam ona przewagę na rynku? W jakich sytuacjach warto korzystać ze średnich kroczących, a także czy pasują one do Twojej strategii? Na wszystkie te pytania odpowiem podczas kolejnego webinaru edukacyjnego dotyczącego rynków finansowych

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Poznaj Akademię Inwestora

Akademia Inwestora to nasz największy projekt edukacyjny. Składa się ona z 52 lekcji, które mają Cię uzbroić w wiedzę na temat rynków finansowych oraz przedstawić możliwości inwestycyjne. Każda lekcja zawiera około godzinne nagranie wideo oraz obszerny tekst poszerzający omawiany temat. Dodatkowo, na koniec otrzymujesz dostęp do testu wiedzy. W ten sposób możesz zweryfikować, czy przyswoiłeś niezbędną wiedzę w pełni. Decydując się na zakup Akademii Inwestora otrzymasz w prezencie dostęp do ponad 100 webinarów edukacyjnych, które prowadzimy nieustannie, dlatego ta baza stale rośnie. Wpisując w trakcie zamówienie kod rabatowy WEBINAR, otrzymasz aż 20% zniżki na zakupy w sklepie FXMAG.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk