• Odbierz prezent
Nie popełniaj tych 3 błędów. Webinar inwestycyjny dzięki któremu zaoszczędzisz sporo pieniędzy

W najbliższy wtorek, 18 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:00, zapraszam na następny webinar inwestycyjny z cyklu tworzonego wraz z brokerem TICKMILL. Przedstawię w nim 3 najczęstsze błędy, które doprowadzają do poważnych tarapatów finansowych na rynku.

3 błędy, które mogą doprowadzić do bankructwa

Większość nowych inwestorów przychodzi na rynek z wizją bardzo łatwego zysku. Z kolei doświadczeni traderzy mają świadomość, że to nie jest leżenie na hamaku z laptopem w pobliżu. Co ciekawe, zarówno jedni jak i drudzy popełniają te same błędy. Podczas najbliższego wirtualnego spotkania przedstawię 3 z nich, które uchronią nas zarówno przed problemami finansowymi jak i psychicznymi. Miejmy bowiem świadomość, że działając na rynkach lewarowanych, często jedno kliknięcie dzieli nas od nieprawdopodobnego stresu, a nawet potężnych długów. Znajomość 3 najczęstszych błędów, uchroni nas przed doświadczeniem tego na własnej skórze.

Webinar Forex- czego możesz na nim oczekiwać?

Podczas najbliższego webinaru inwestycyjnego przedstawię 3 największe błędy inwestycyjne, których wyeliminowanie, znacząco zwiększy nasze szanse zarabiania na rynkach finansowych. Jak zwykle, tak i tym razem nie zabraknie sporej dawki psychologii, która odgrywa kluczową rolę w inwestowaniu. Dowiemy się, czy trading to łatwe zajęcie, jak zdobywać wiedzę, a przede wszystkim wykorzystywać swoją wiedzę oraz jak inwestować bezpiecznie.

W drugiej części webinaru inwestycyjnego, przedstawię moim zdaniem najciekawsze okazje rynkowe. Będzie również sesja pytań i odpowiedzi, podczas której przeanalizuję wybrany przez Ciebie instrument oraz odpowiem na nurtujące Cię pytania inwestycyjne.

Jak się zapisać na webinar inwestycyjny?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować.

Weź udział w darmowym webinarze inwestycyjnym

Jeżeli obawiasz się, że ogrom wiedzy jaki otrzymasz, szybko się ulotni z głowy, nie przejmuj się. Wirtualne spotkanie będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów kwartalnika Inwestor oraz oferowany osobno jako cykl webinarów w sklepie FXMAG.

Dotychczasowe webinary inwestycyjne przygotują Cię do zmagań rynkowych

Prenumeratorzy mają dostęp do wszystkich poprzednich nagrań dotyczących:

- formacji głowy z ramionami

- formacji podwójnego szczytu

- formacji flagi

- formacji chorągiewki

- fałszywych wybić wraz z dogłębnie opracowanym oraz omówionym schematem akumulacji i   

  dystrybucji Wyckoffa

- strategii transakcyjnej opartej na wejściu na rynek przy ekstremalnych świecach

- relatywnej siły oraz relatywnej słabości, czyli instrumentów zachowujących się dziwnie

- 10 symptomów zwiększających prawdopodobieństwo, że trend się odwróci

- jedynego sposobu, dzięki któremu skutecznie zapanujemy nad emocjami podczas inwestowania

- co zrobić by działać jak maszyna- sygnał wejścia, stop loss i take profit

Premiera nowego numeru kwartalnika Inwestor

Najnowszy numer magazynu Inwestor jest już dostępny. Dogłębnie przeanalizowaliśmy w nim wszystkie kryzysy z ostatnich 100 lat. Przedstawiamy również symulację, jak potoczyłaby się obecna sytuacja, gdyby podążała ścieżką każdego z nich. Nie zapomnieliśmy również o wirusach i pandemiach. Przyjrzeliśmy się, jak rynki reagowały w przeszłości na takie wydarzenia. Mówiąc krótko- potężna dawka danych do analizy.

Co więcej, z kodem WEBINAR, w sklepie FXMAG naliczony zostanie rabat 20%. Zapraszamy!


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk