• Odbierz prezent
NESTMEDIC S.A.: Zawarcie listu intencyjnego (2022-09-27 11:24)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr27/2022
Data sporządzenia: 2022-09-27
Skrócona nazwa emitenta
NESTMEDIC S.A.
Temat
Zawarcie listu intencyjnego
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Nestmedic S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) niniejszym informuje o podpisaniu w dniu 27.09.2022 r. listu intencyjnego z Al-Dawaa Medical Services Co. z siedzibą w Arabii Saudyjskiej („Al-Dawaa”).
Przedmiotem listu intencyjnego jest rozpoczęcie negocjacji, zmierzających do ustalenia zasad i warunków współpracy Emitenta i Al-Dawaa w zakresie zakupu i dystrybucji urządzeń PregnabitPro na terenie Arabii Saudyjskiej.
Al-Dawaa jest wiodącą firmą w dziedzinie opieki zdrowotnej w Królestwie Arabii Saudyjskiej, wspieraną przez rozległą sieć ponad 900 aptek w całym Królestwie, których celem jest zapewnienie opieki nad zdrowiem oraz życiem. Tworzy m.in. szereg wyspecjalizowanych działów zapewniających planowanie, marketing, technologie informacyjne, nastawionych na zaspokojenie potrzeb rynku saudyjskiego.
Emitent poinformuje o dalszych etapach procedowania postanowień listu intencyjnego, w tym o zawarciu właściwej umowy, za pośrednictwem komunikatu ESPI.
Emitent uznał powyższą informację za istotną z uwagi na to, że dystrybucja urządzeń PregnabitPro na rynku saudyjskim otwiera możliwość sprzedaży PregnabitPro na większą skalę, co w ocenie Zarządu może mieć istotny wpływ na sytuację finansową Emitenta w przyszłości.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-09-27Jacek GnichPrezes Zarządu
2022-09-27Krzysztof AndrijewCzłonek Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk