• Odbierz prezent
Nawet 200 złotych za założenie konta w Banku Millennium(konto 360°)

Aż 200 złotych premii oferuje Bank Millennium. Wystarczy tylko spełnić warunek zwalniający z opłat, otworzyć  rachunek i aktywować aplikację mobilną a premia będzie nasza. 

 

Dla kogo promocja                                                                                                     

Z promocji może skorzystać tylko nowy klient banku a więc osoba spełniająca określone warunki:                                                                                                                                                                       

*nie ma ani nie zarządza żadnym produktem Banku Millennium                                                                                

*nie ubiega się o żaden produkt Banku Millennium                                                                                                        

*nie uczestniczył w jakiejkolwiek promocji Konto360° lub Konto360° Student w promocji „na start” organizowanej przez bank lub podmiot zewnętrzny 

Spełnienie w/w warunków to krok pierwszy. Krok drugi to poprzez dedykowaną stronę promocji w terminie do 28.01.2019 należy złożyć wniosek o Konto360° lub Konto360° Student wraz z karta debetową. Krok trzeci to do 31.01.2019 trzeba zawrzeć umowę o konto.  W trakcie składania wniosku nie można zapomnieć o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank Millennium i jednostki współpracujące.                                                                                                                                                     

 

Za co premia

Znakiem rozpoznawczym Banku Millennium są zawsze przejrzyste i proste oferowane warunki. Premia 200 zł podzielona jest na dwie części/50zł i 150zł/.Aby otrzymać część pierwszą-50zł należy aktywować aplikację mobilną banku oraz dwa razy spełnić warunek „darmowości konta” w miesiącu lutym bieżącego roku. Koniecznie trzeba pamiętać, że aktywacja aplikacji nie może być w styczniu a jedynie w lutym. To bardzo ważne.                    Część drugą premii, czyli 150zł, dostaniemy po spełnieniu warunku „darmowości konta ” w miesiącach: marzec i kwiecień. Korzyść jest ogromna. Nie płacimy ani za konto ani za kartę a jako bonus od Banku Millennium otrzymujemy 200zł.                                                                                                                                                                                                                                                

 

Darmowość w Banku Millennium

Aby być zwolnionym z opłat za konto w Banku Millennium należy tylko:                                                           

*mieć minimalny wpływ 1000zł                                                                                                                                        

*wykonać co najmniej jedną operację kartą debetową lub BLIKiem Jak to zrobić najprościej? Otóż, minimalne wpływy zapewniamy poprzez stałe zlecenie ze swojego konta w innym banku a karty używamy płacąc za drobne zakupy. Tylko tyle i już do dnia 18.03.2019 na nasze założone konto w Banku Millennium wpłynie 50zł czyli pierwsza część premii. Pozostałe 150zł otrzymamy na nasze konto w terminie do 20.05.2019. 

                                                           

Koszt Konta 360° 

Dla pełnej jasności, należy uświadomić sobie, że  dotrzymanie w/w warunków jest gwarancją zwolnienia z opłat za konto, z opłaty za kartę i darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce. To wszystko daje nam Bank Millennium w zamian za regularne minimalne wpływy 1000zł oraz wykonanie transakcji kartą na dowolną kwotę.

 

Koszt  Konta 360° Student                                                                                                     

Dla osób poniżej 26 roku życia zakładających Konto 360° Student, Bank Millennium oferuje jeszcze bardziej ułatwione warunki zwolnienia z opłat. Wykonanie jednej transakcji kartą/BLIKiem gwarantuje opłatę zerową za obsługę założonego rachunku oraz karty. Osoby te muszą pamiętać, że  żeby zdobyć premię 200zł konieczny jest też wpływ 1000zł. W następnych miesiącach, począwszy od lutego wystarczy już tylko użycie karty lub BLIKu.  

 

Koszta dodatkowe

„Bezpieczna karta” to pakiet, który możemy wybrać przez pewien okres czasu gdyż jest darmowy a później jego koszt wynosi 3,99zł. Jeśli nie chcemy to wystarczy go nie włączać lub później dezaktywować.

 

Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym   

Wszystkim posiadaczom kont oszczędnościowych Bank Millennium gwarantuje najwyższe na rynku - 2.7% oprocentowanie. Jest to szczególnie ważne dla właścicieli rachunków z wysokimi kwotami nawet tymi 200 000zł. Bardzo ważny dla posiadaczy kont oszczędnościowych  jest fakt, że po zakończeniu jednej promocji podwyższonego oprocentowania, Bank Millennium natychmiast ogłasza następną. Tym samym posiadane oszczędności przynoszą wysokie zyski bez przerwy a o to przecież nam chodzi.

 

ZAŁÓŻ KONTO 360°


Janek Gajewski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Ekonomii Finansów i Zarządzania. Aktywny inwestor obecny na rynku Forex od 9 lat. Inwestuje głównie na długoterminowych pozycjach i specjalizuje się w analizie technicznej. Pracował w bankowym dziale analiz na stanowisku anlityk finanoswy.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk