• Odbierz prezent
Najstarsza konferencja inwestycyjna w Polsce już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend odbędzie się konferencja WallStreet organizowana od 22 lat przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Jest to najstarsza konferencja inwestorów w Polsce i jednocześnie jedno z najważniejszych wydarzeń rynku kapitałowego w Europie Środkowej. Od ponad dwudziestu lat to także istotne spotkanie inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców, startupów oraz przedstawicieli rynku finansowego w Polsce.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 25-27 maja w hotelu Gołębiewski w Karpaczu, a weźmie w niej udział ponad 1000 uczestników, blisko 100 spółek giełdowych, przedsiębiorcy, startupy, inwestorzy oraz elita polskich ekonomistów, analityków i zarządzających, w tym m.in. prof. Sebastian Buczek, Rafał Glinicki, dr Paweł Szczepanik, dr Jacek Welc, Wojciech Białek, Sławomir Panasiuk, Krzysztof Kolany i wiele innych znakomitych postaci rynków finansowych. Pośród prelegentów znalazł się także Szczepan Bentyn, który opowie o kryptowalutach.

 

WEŹ UDZIAŁ!

 

Trzy intensywne dni debat, wystąpień, licznych dyskusji oraz rozmów ekspertów, ekonomistów, przedsiębiorców oraz inwestorów na temat bieżących wydarzeń w polskiej i światowej gospodarce oraz na rynku kapitałowym. To także znakomita okazja do poszerzenia wiedzy o doświadczenia najlepszych ekspertów oraz do nawiązania relacji biznesowych.

 

W swojej ponaddwudziestoletniej historii Konferencja WallStreet zdobyła kilkanaście tysięcy zadowolonych uczestników oraz świetne recenzje środowiska rynku kapitałowego. Nie samą giełdą żyje rynek, dlatego Gala Herosów Rynku Kapitałowego oraz koncert Anity Lipnickiej & The Hats zwieńczą program merytoryczny.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

FXMAG jest patronem medialnym konferencji, na której będziesz mieć okazję spotkać członków naszej redakcji.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk